Zamknij
REKLAMA

Iłów: wernisaż wystawy Emilii Kudarewko

12:43, 21.06.2022 | red.
Skomentuj foto GOK Iłów
REKLAMA

W ubiegłą sobotę 18 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Iłowie odbył się wernisaż wystawy Rozdroża Emilii Kudarewko - młodej, utalentowanej mieszkanki gminy Iłów, na który chętnie przybyli mieszkańcy.

[FOTORELACJA]11686[/FOTORELACJA]

W ubiegłą sobotę 18 czerwca w Gminnym Ośrodku w Iłowie z inicjatywy dyrektor Małgorzaty Kunz odbył się wernisaż wystawy Rozdroża Emilii Kudarewko.

- Zaprosiliśmy Państwa na wernisaż prac Emilli Kudarewko. Utalentowana mieszkanka gminy Iłów, studentka wydziału grafiki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych zaprezentowała prace, będące przekrojem dokonań artystycznych ostatnich lat. Wystawa "Rozdroża" opowiada historię samej autorki i poszukiwań własnych ścieżek w świecie sztuki. Na wystawie można zobaczyć małe formy graficzne "Wielkie Nieba" wykonane za pomocą serigrafii jak i prace pokazujące całkowicie inną stronę artystki.  Wystawa będzie czynna do 29 czerwca w godzinach pracy instytucji. Zapraszamy! Dziękuję za pomoc w realizacji projektu młodej artystce, jej rodzicom, menagerowi, wolontariuszom i pracownikom GOK.

- podsumowuje dyrektor Małgorzata Kunz.

Wystawa prac utalentowanej Emilii Kudarewko w GOK w Iłowie potrwa do 29 czerwca. Dzieła młodej artystki można oglądać w holu i sali widowiskowej GOK w godzinach pracy instytucji. 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%