Zamknij

Dom Urodzenia Fryderyka Chopina otwarty od 7 maja

13:20, 05.05.2020 | red.
Skomentuj NIFC
REKLAMA

Od 9 maja Dom Urodzenia Fryderyka Chopina i Park w Żelazowej Woli zostaną ponownie otwarte dla zwiedzających. W trosce o bezpieczeństwo gości i pracowników oraz w celu zachowania niezbędnych wymogów sanitarnych zostały wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu Muzeum:

  • Godziny otwarcia: 10.00-18.00 (w niedziele ze względu na transmisje recitali z oficyny Chopinowskiej jest ona czynna dla zwiedzających tylko w godzinach 16-18)
  • Ograniczenie liczby zwiedzających: maksymalnie 600 osób jednocześnie w parku i 15 w oficynie Chopinowskiej;
  • Do odwołania zostaje zawieszona działalność edukacyjna i koncertowa z bezpośrednim udziałem publiczności;
  • Rekomendowany jest zakup biletów online;
  • Na terenie Muzeum zostaną przygotowane stanowiska ze środkami dezynfekującymi dla zwiedzających;
  • W niedziele oficyna jest dostępna dla zwiedzających tylko w godzinach 16.00-18.00.

Wszyscy zwiedzający proszeni są o zachowanie niezbędnych środków ostrożności: odpowiednich odstępów między osobami, noszenie maseczek i rękawiczek, jak również stosowanie się do poleceń pracowników ochrony i DUFC w zakresie bezpieczeństwa. Przypominamy również, że na teren Parku nie wolno wprowadzać zwierząt, poza psami-przewodnikami.

Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie, ze względu na swoją specyfikę, nadal pozostaje nieczynne.- O wszelkich zmianach  będziemy Państwa na bieżąco informować na naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Dziękujemy za wyrozumiałość dla obowiązujących ograniczeń i zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniach Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina realizowanych on-line, w tym szczególnie w transmisjach recitali fortepianowych z Domu Urodzenia Fryderyka Chopina dostępnych na kanale YouTube i w mediach społecznościowych – informuje Izabela Goryniak specjalistka ds. promocji Dom Urodzenia Fryderyka Chopina

 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz