Zamknij

Kocham Polskę...Władysław Ślewiński. Druga odsłona w Młodzieszynie

15:16, 10.09.2019 | J.L
REKLAMA
Skomentuj

W środę 11 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie o 10.00 odbędzie się druga odsłona wydarzenia Kocham Polskę… Władysław Ślewiński.

 

Jak mówi organizator wydarzenia Jarosław Miaśkiewicz, będący jednocześnie prezesem Towarzystwa Miłośników Malarstwa Władysława Ślewińskiego:

- W tym roku takie nadrzędne hasło, jakie promujemy to: Młodzi mistrzowie malarstwa. W GOK-u zaprezentujemy ponad 40 prac wykonanych w ramach IX edycji projektu Kocham Polskę… Władysław Ślewiński, przeniesionych z kramnic miejskich. Tę wystawę będzie można podziwiać do końca września. Podczas środowego wydarzenia chcemy też wręczyć nagrodę publiczności za najpiękniejszy obraz. Zwycięzcą jest Martyna Dalecka, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu.

Przypominamy, że publiczność mogła głosować na poszczególne obrazy przez dwa miesiące, kiedy obrazy prezentowano w kramnicach. Odwiedzający wystawę mieli możliwość oddania głosów do specjalnych urn.

Wydarzenie, zakończone słodkim poczęstunkiem odbędzie się 11 września w Młodzieszynie. Jak mówi Jarosław Miaśkiewicz:

- Cieszymy się bardzo, że to gmina Młodzieszyn jest gospodarzem naszego spotkania. Wójt Monika Pietrzyk wspiera nasze działania, chociażby w postaci fundowania katalogu wystaw, jaki rozdajemy bezpłatnie dla zwycięzców konkursu i podczas wydarzeń Kocham Polskę.

(J.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone