Zamknij

Medale Dragonów na SOLT European Championship. Złoto Maćka Wojciechowskiego

13:01, 06.02.2024 . Aktualizacja: 13:02, 06.02.2024
Skomentuj

Osiem medali zdobyli zawodnicy Dragon Fight Club Sochaczew podczas SOLT European Championship 2024. Najcenniejszy medal trafił do Macieja Wojciechowskiego Mistrza Europy w kat. Adult No-Gi do 60 kg. Zawody odbyły się 3 lutego w Warszawie.

Znakomity start odnotowali sochaczewscy Dragoni podczas SOLT European Championship 2024, jaki 3 lutego odbył się w Warszawie. Łącznie zawodnicy Dragon Fight Club Sochaczew zdobyli 8 medali. Na starcie stawiło się ponad ośmiuset zawodników z całej Polski i zza granicy.

Mistrza Europy w kat. Adult No-Gi do 60 kg zdobył Maciej Wojciechowski. Srebro dla Damiana Bąby w kategorii Junior No-Gi do 80 kg, Amelii Markowskiej w kategorii Junior Młodszy No-Gi -48 kg, Mai Szczypińskiej w kategorii Junior No-Gi -52 kg oraz Julii Grzegorek w kategorii Junior No-Gi -56 kg. Brązowe medale przypadły Zuzannie Jachimowicz w kategorii Junior Młodszy No-Gi -52 kg, Marii Pałyska w kategorii Adult No-Gi -65 kg oraz Jarosławowi Luberackiemu w kategorii Masters No-Gi -80 kg.

Teraz czas na zawody w Sochaczewie. 17 lutego w hali MOSiR przy Olimpijskiej 3, odbędzie się XIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Trzymamy kciuki!