Zamknij
REKLAMA

XXI Puchar Polski Dzieci. Brązowy medal Karate Klubu Sochaczew

15:10, 17.06.2021 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

Brązowy medal podczas XXI Pucharu Polski Dzieci wywalczył Franciszek Ołtarzewski, który reprezentuje barwy Karate Klubu Sochaczew. To ogromny sukces, zwłaszcza, że w Warszawie w minioną niedzielę 13 czerwca rywalizowało ponad 700 najlepszych karateków z całego kraju. W planach sekcji turniej klubowy. 

 Utalentowani młodzi karatecy zbierają kolejne cenne doświadczenia podczas ważnego startu w Warszawie. W niedzielę 13 czerwca reprezentacja Karate Klubu Sochaczew odwiedziła stolicę i wróciła z XXI Pucharu Polski Dzieci z brązowym, jakże cennym medalem.

- Wracamy z Warszawy z brązowym medalem, który w Kumite zdobył Franciszek Ołtarzewski. Apetyty oczywiście były większe ponieważ jesteśmy bardzo ambitni, no ale cóż -taki jest sport. O podium otarli się po wielu zaciętych walkach m.n. Anna Wysocka, Kuba Świątkowski, Oskar Obcowski, Błażej Stelmach czy Filip Twardowski. Bardzo wysoki poziom zawodów, ponad 700 najlepszych karateków z całego kraju pozwoliło naszym reprezentantom zebrać mnóstwo cennego doświadczenia, szczególnie ważnego dla blisko połowy kadry naszego klubu, która debiutowała na takiej imprezie - tłumaczy sensei Łukasz Klimczewski. - Wielkie podziękowania za pomoc w przygotowaniach do turnieju dla rodziców naszej reprezentacji - dodaje sensei Klimczewski. 

A już w najbliższą sobotę bardzo ciekawa impreza w Sochaczewie, a dokładniej w sekcji Karate Klubu Sochaczew. 19 czerwca odbędzie się turniej o Mistrzostwo Klubu. 

- Wszystkie białe pasy, początkujący, przedszkolaki zaczynamy o godz. 10.00. Starsze stopnie / żółte pasy i wyżej / zaczynamy o godz. 12.00. Na trybuny mogą wejść max 2 osoby przypadające na startującego. Obowiązkowe są maseczki - informuje sekcja karate. 

Zdjęcia: Karate Klub Sochaczew i rodzice utalentowanych karateków

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%