Zamknij
REKLAMA

Młodzi Dragoni z sukcesami w Żyrardowie

12:27, 20.10.2020 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

 

Najmłodsi adepci sztuk walki UKS Dragon Fight Club Sochaczew wzięli udział w Mistrzostwach Polski Dziecięcej Ligi Grapplingowej "Young Grapplers" w Żyrardowie. Tytuły mistrzowskie wywalczyli Przemek Pawlak, Kacper Gruberski i Natalia Cypel. To nie jedyne sukcesy sochaczewskiego klubu. Zawody odbyły się 17 października. 

Sport w życiu dzieci to nie tylko doskonała zabawa i upust energii. Rywalizacja i same ćwiczenia kształtują także charakter najmłodszych adeptów sztuk walki, którzy uczą się odpowiedniego zachowania poprzez gry i zabawę. Efekt wspólnej pracy i treningów pojawił się w Żyrardowie. Podczas Mistrzostw Polski Dziecięcej Ligi Grapplingowej "Young Grapplers" młodzi Dragoni zaprezentowali się wzorowo.

Tytuły mistrza Polski wywalczyli Przemek Pawlak, Kacper Guberski i Natalka Cypel. Tytuł wicemistrza Polski zdobył Damian Bąba, zaś Kuba Turowski wywalczył III miejsce w swojej kategorii.

- Osiągnięcia wszystkich napawają nas dumą i radością i zachęcają do dalszych treningów - napisali przedstawiciele UKS Dragon Fight Club Sochaczew. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Foto: UKS Dragon Fight Club Sochaczew

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

lolo i bolo lolo i bolo

1 0

Brawo Jakub. 13:27, 20.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BibiBibi

0 0

Przemek, kiedy obijasz buźkę starszemu bratu?🤣 09:38, 27.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz