Zamknij
REKLAMA

Bzura Chodaków dalej w grze. Stawką awans do IV ligi

01:08, 03.06.2020 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

Decyzją Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej o awans do IV ligi powalczą aż 4 zespoły, które znajdują się na szczycie tabeli płockiej Klasy okręgowej. Są to w kolejności: Orzeł Goleszyn, Kasztelan Sierpc, Skra Drobin i Bzura Chodaków, która do lidera traci tylko 6 punktów. We wtorek 2 czerwca tę wspaniałą informację na antenie Radia Sochaczew przekazał Michał Felczak, prezes Bzury, który wierzy w swój zespół. Kiedy najbliższe mecze?

Decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej rozgrywki sezonu 2019/2020 IV ligi i klas niższych zostały zakończone. Choć nikt nie zanotuje spadku, to najlepsi awansują wyżej. Do rozstrzygnięcia płockiej Klasy okręgowej będą potrzebne dodatkowe mecze.

- Mam bardzo dobre informacje dla wszystkich sympatyków piłki nożnej i Bzury Chodaków. Jak poinformował Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, w czerwcu odbędą się baraże rozstrzygające o awansie do IV ligi - powiedział na antenie Radia Sochaczew Michał Felczak, prezes Bzury Chodaków. 

Terminarz (godziny rozegrania spotkań mogą ulec zmianie):

10 czerwca 2020, godz. 18:00 - Kasztelan Sierpc - Bzura Chodaków

13 czerwca 2020, godz. 18:00 - Skra Drobin - Orzeł Goleszyn

17 czerwca 2020, godz. 18:00 -  Bzura Chodaków - Orzeł Goleszyn

- Jeśli uda nam się wygrać te wszystkie spotkania to będziemy w IV lidze. Są emocje, jestem zadowolony z decyzji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej i wierzę w nasz cały zespół i zawodników, którzy ciągle trenują, nawet sami. Nie przespali tej przerwy. Będą mogli zapisać się w naszej pięknej historii sochaczewskiej piłki - mówi z wiarą Michał Felczak, prezes Bzury Chodaków.

Bezpośrednie starcia między najlepszą czwórką w w płockiej "okręgówce" przyniosły ciekawe rozstrzygnięcia. W I kolejce Bzura pokonała Kasztelan 3:2. W VI kolejce Skra Drobin okazała się lepsza od Bzury, a piłkarze Pawła Rzymowskiego przegrali mecz wynikiem 2:3. Z Orłem Goleszyn udało się zremisować 1:1. Jak widać, różnice są niewielkie, a o przebiegu spotkań i końcowych wynikach decydowały detale.

Jedno jest pewne - emocji nie zabraknie!

Zdjęcie z profilu FB: Bzura Chodaków

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

JaJa

2 0

Bardzo fajnie tylko czy stać nas na to. 07:15, 08.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BOBOBOBO

2 0

NIESTETY NIE 07:35, 08.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz