Zamknij
REKLAMA

Sochaczewscy Dragoni na XIV Biegu Katorżnika

12:02, 16.08.2018 | Dragon Fight Club
REKLAMA
Skomentuj

Błoto, woda i szuwary. Tak najkrócej podsumować można Bieg Katorżnika, najstarszy bieg przeprawowy w Polsce na terenie poligonu wojskowego pod Lublińcem. Zgodnie ze swoim mottem „katuje, upadla i miesza z błotem”, a mimo to co roku na linii startu meldują się setki osób z całego kraju, by przekonać się o tym na własnej skórze.

Oczywiście również sochaczewscy Dragoni podejmują wyzwanie rzucone przez komandosów i wytyczoną przez nich trasę. Tym razem walkę z jeziorem, bagnami, rowami melioracyjnymi z lodowatą i zdradzieckimi trzcinami podjęła 8 – osobowa ekipa Dragona. Z najlepszym czasem na mecie zameldował się Patryk Siekiera - 1:57:55, co dało mu 8 miejsce. 17 miejsce z czasem 2:03:50 zajął Łukasz Stęborowski, 43 – Irek Fornalski (czas 2:21:47), 50 – Marcin Cieślak (czas 2:14:55), zaś na miejscu 64 uplasował się Sławomir Cypel z czasem 2:19:50. Z reprezentujących Dragona pań pierwsza na mecie pojawiła się Marta Cypel z czasem 3:15:02, po niej zaś najmłodsza z teamu Julia Cypel oraz Ola Miałkos z czasem 3:19:36.

Zmęczenie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne, nie dorównuje jednak satysfakcji po przekroczeniu linii mety, kiedy na szyi każdego z katorżników zawieszana jest 2-kilogramowa „podkowa”.

(Dragon Fight Club)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone