Sochaczewski ratusz poinformował o kolejnej gwieździe, która wystąpi podczas tegorocznego WSC Festiwalu. Tym razem powody do radości mogą mieć zwłaszcza młodsi sochaczewianie. Chodzi o znaną influencerkę.
Organizatorzy WSC Festiwalu ogłosili właśnie, że do grona gości wydarzenia dołączy Monika Kociołek – jedna z najpopularniejszych influencerek młodego pokolenia. Monika Kociołek cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych, a jej znakiem rozpoznawczym są pozytywna energia, uśmiech oraz dobry kontakt z fanami. Ogromną rozpoznawalność przyniosły jej występy w projekcie Team X, a także działalność muzyczna i codzienne relacje publikowane na TikToku i Instagramie.
Przygodę z muzyką piosenkarka rozpoczęła w 2021 wydająć swój debiutancki singel „Znikam na chwilę”. W 2024 była uczestniczką reality show Good Luck Guys Polska, a w 2025 wydała swój debiutancki minialbum pt. "Najgłębiej".
Monika Kociołek wystąpi w sochaczewskim amfiteatrze w niedzielę 23 sierpnia. Póki co nie znamy jeszcze konkretnej godziny rozpoczęcia jej koncertu.Organizatorzy zapowiadają, że obecność Moniki Kociołek to tylko jedna z wielu atrakcji przygotowanych dla uczestników wydarzenia. Jak podkreślają, kolejne niespodzianki będą ujawniane w najbliższym czasie.
Festiwal ma być okazją do wspólnej zabawy, spotkań z popularnymi twórcami internetowymi i artystami oraz udziału w licznych atrakcjach przygotowanych dla mieszkańców i gości odwiedzających Sochaczew. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja WSC Festiwalu będzie jednym z najciekawszych wydarzeń wakacyjnych w regionie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz