Zamknij

Początek roku w Czwórce: liczba uczniów jeszcze się stabilizuje

10:59, 02.09.2024 Aktualizacja: 11:34, 02.09.2024
Skomentuj

Nastroje rożne, ale większość dzieci cieszy się z rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2024/25. A przynajmniej z tego dnia, kiedy po ponad dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie mogły spotkać się z koleżankami i kolegami. O powitaniu uczniów w Szkole Podstawowej nr 4 rozmawiamy z dyrektor Anną Kuliś.

[FOTORELACJA]14556[/FOTORELACJA]

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 4 w Sochaczewie.

- Mamy w całej szkole 579 uczniów w klasach od pierwszej do ósmej, czyli mamy 27 oddziałów i 50 dzieci w dwóch oddziałach przedszkolnych. W tej chwili jeszcze pojawiają się nowi uczniowie, którzy przebywają z Ukrainy i stają się naszymi uczniami, zarówno w klasach młodszych, jak i starszych, więc jeszcze ta liczba nie jest do końca tak w 100% określona, natomiast pewnie w pierwszym tygodniu września zostanie ostatecznie ustalona –

- powiedziała dla tusochaczew.pl dyrektor Czwórki Anna Kuliś.

Jak dodała, ten rok szkolny będzie dla placówki szczególny, a to z powodu jubileuszu 60-lecia szkoły.

– Chcemy wspólnie z uczniami i rodzicami zrealizować z tej okazji wiele pomysłów i zadań. Finał obchodów, mam nadzieję z udziałem absolwentów i gości, planujemy w listopadzie.

Wspólnie z panią dyrektor życzymy wszystkim uczniom udanego, pełnego dobrych i budujących zdarzeń nowego roku szkolnego.

(MF)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%