Zamknij

Koncert świąteczny w Sannikach, wystąpi Katarzyna Żak

14:29, 04.12.2023 K.Ż Aktualizacja: 15:01, 04.12.2023
Skomentuj

W najbliższą niedzielę 10 grudnia o 16.00 w Europejskim Centrum Artystycznym w Sannikach zostanie zorganizowany koncert świąteczny. Tym razem do Sannik przyjedzie Katarzyna Żak. Tradycyjnie po koncercie odbędzie się wernisaż wystawy.

W najbliższą niedzielę o 16.00 w Europejskim Centrum Artystycznym w Sannikach zostanie zorganizowany koncert świąteczny. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze piosenki Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego oraz kolędy w wykonaniu Katarzyny Żak. Do udziału w wydarzeniu zachęca Monika Patrowicz, dyrektor centrum.

- 10 grudnia odbędzie się u nas Koncert Świąteczny w wykonaniu Katarzyny Żak. Usłyszymy polskie kolędy oraz utwory z repertuaru Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego. Sama artystka w ostatnich latach przygotowała piękny zbiór repertuaru Agnieszki Osieckiej. Katarzynie Żak towarzyszyć będzie Hadrian Filip Tabęcki, który zasiądzie przy fortepianie. Bardzo serdecznie zapraszam.

- dodaje Monika Patrowicz.

Koncertowi jak zwykle towarzyszył wernisaż wystawy. Tym razem zobaczymy obrazy Eweliny Wasiluk.

- A po koncercie na piętrze pałacu jak zwykle odbędzie się wernisaż wystawy. Tym razem zaprezentujemy Państwu wystawę twórczości Eweliny Wasiluk pt. „Życie jest podróżą”. To kolejna bardzo ciekawa artystka, która zaprezentuję u nas wyjątkowe prace. Wystawę będzie można oglądać w sali wystaw czasowych do 31 stycznia 2024 r –

- podsumowuje Monika Patrowicz.

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

PietrekPietrek

0 0

Jak pierogów Solejukowej nie będzie to ja nie przyjadę. O! 22:43, 04.12.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%