Zamknij

Artystyczna niedziela w Sannikach, będzie koncert i wystawa

09:53, 02.11.2023 K.Ż Aktualizacja: 16:25, 02.11.2023
Skomentuj

Przed nami kolejna kulturalna niedziela w Europejskim Centrum Artystycznym w Sannikach. Wydarzenie rozpocznie się tradycyjnie o 14.00 od koncertu 'Jesienne Inspiracje'. Nie zabraknie również wernisażu wystawy.

W najbliższą niedzielę 5 listopada o 14.00 pałac w Sannikach zaprasza na koncert 'Jesienne Inspiracje'. O tym, kto tym razem wystąpi wyjaśnia Aneta Majewska z Europejskiego Centrum Artystycznego.

- Wystąpi dla państwa Piotr Salata - polski piosenkarz wykonujący muzykę pop, jazz i poezję śpiewaną. Koncert „ Piosenki z Ekranu” to zbiór ponadczasowych utworów, na których wychowało się kilka pokoleń entuzjastów polskiego kina. Usłyszycie największe muzyczne filmowe hity. Od przedwojennych - „Już nie zapomnisz mnie”, czy „Miłość Ci wszystko wybaczy”, po współczesne – „Czterdziestolatek”, „Jan Serce”, „Jak rozpętałem drugą wojnę światową”, „Noce i Dnie” oraz wiele innych.  Po koncercie wernisaż wyjątkowej wystawy, bo aż 14 artystów, biorących udział w VII edycji pleneru malarskiego „Sannickie inspiracje”. Warto tego jesiennego dnia wybrać się do pałacu, do czego serdecznie zachęcamy –

- zaprasza Aneta Majewska z ECA w Sannikach.

Koncert wykona Piotr Salata - "Piosenki z ekranu", przeboje z polskich filmów i seriali.

 

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%