Zamknij
REKLAMA

Malujące Ewy 2023: wyjątkowo zaproszeni mężczyźni

12.17, 19.01.2023 MF Aktualizacja: 13.00, 20.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

W tym roku wystawa „Malujące Ewy” obchodzi jubileusz 15-lecia. Z tej okazji organizatorzy postanowili zrobić wyjątek i zaprosili do udziału w wydarzeniu mężczyzn. Panowie mierzyć się będą artystycznie z kobiecą naturą.

To wydarzenie bez precedensu. Po raz pierwszy w dobrze znanej, corocznej wystawie „Malujące Ewy” mogą wziąć udział mężczyźni. Wszystko dlatego, że wydarzenie obchodzi w tym roku jubileusz swojej 15-letniej historii.

- Tytuł tegorocznej wystawy to „Kobieca natura”. Z okazji wyjątkowego jubileuszu chcemy, by było wyjątkowo i po raz pierwszy zapraszamy do zaprezentowania swoich prac również panów. Ciekawi jesteśmy, jak oni postrzegają kobiecą naturę właśnie, na pewno to spojrzenie wzbogaci przekaz ekspozycji. Czekamy na prace płaskie, malarskie, rysunkowe –

- mówi Marta Wasilewska, kierownik sekcji sztuk pięknych i twórczości przestrzennej w Sochaczewskim Centrum Kultury.

Wernisaż wystawy „Malujące Ewy” odbędzie się 9 marca, na prace SCK czeka do 1 marca, przygotowania warto zacząć już teraz.

(MF)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

To tylko jaTo tylko ja

0 0

Ja chcę podtrzymać tradycję. Przez 15 lat kobitki nie chciały zapraszać mężczyzn to niech tak zostanie.🤣 10:34, 20.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%