Zamknij
REKLAMA

UG Młodzieszyn ogłasza konkurs na andrzejkowe wróżby woskowe

11.55, 24.11.2022 UG Młodzieszyn Aktualizacja: 12.47, 24.11.2022
REKLAMA

Z okazji nadchodzących Andrzejek, wójt gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk po raz kolejny zaprasza do udziału w konkursie „Andrzejkowe wróżby woskowe”.

W ubiegłym roku konkurs spotkał się z bardzo miłym przyjęciem, dlatego po raz kolejny zapraszamy Państwa do wspólnego lania wosku.

Co należy zrobić? Wykonaj tradycyjny odlew woskowy przy użyciu klucza oraz zinterpretuj kształt, który powstał. Zdjęcie i opis zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku do godz. 9:00 dnia 30 listopada 2022 r. Zamieszczając zdjęcie pod postem należy również przesłać kartę zgłoszenia stanowiącą załącznik do regulaminu i wysłać ją na email: konkurs@mlodzieszyn.pl

Konkurs adresowany jest do mieszkańców gminy Młodzieszyn. Młodsze dzieci również zachęcamy do udziału w konkursie, w tym celu mogą poprosić o pomoc rodziców.

Andrzejki to czas na obrzędy, wróżenie i patrzenie w przyszłość. Zachęcamy więc do wspólnego, rodzinnego „lania wosku”, a następnie do sfotografowania i ciekawego opisania interpretacji Waszej wróżby.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 30 listopada 2022 r. do godz. 16:00. Informacja o wszystkich nagrodzonych pracach pojawi się na naszej stronie oraz profilu na facebooku.

Przygotowaliśmy 3 nagrody za najlepiej prezentujące się i najbardziej kreatywne wpisy – Vouchery do Empiku o wartości: I miejsce 250 zł, II miejsce 200 zł, III miejsce 150 zł.

Zachęcamy do zabawy!

/komentarze wyłączone na prośbę autora artykułu - UG Młodzieszyn/

(UG Młodzieszyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%