Zamknij
REKLAMA

Polskie Jadło w Kamionie, kolejny udany piknik KGW Kamionki

11.02, 17.08.2022 red.
Skomentuj KGW Kamionki
REKLAMA

Drugie spotkanie z Kamionkami za nami. Tym razem piknik w Kamionie został zorganizowany w ubiegłą niedzielę 14 sierpnia pod hasłem „Polskie Jadło”. Było smacznie, ale i tanecznie.

[FOTORELACJA]11839[/FOTORELACJA]

W niedzielę za sprawą pań z Koła Gospodyń Wiejskich Kamionki teren zielony przed parafią Św. Michała Archanioła i Św. Anny w Kamionie znów tętnił życiem. Było nie tylko wesoło, ale i smakowicie. Do gminy Młodzieszyn tym razem ze smakołykami przywędrowały członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z Mokasu, Żdżarowa i Szymanowa. Swoje dania przygotowały również organizatorki, czyli KGW Kamionki. Były też potrawy ukraińskie.

W niedzielne popołudnie czas przybyłym gościom muzycznie umilał duet CHABER'S. Na pikniku wystąpił również muzyk Hubert Żaku Żakowski.

- Dziękuję za tą jakże wspaniałą zabawę i możliwość wystąpienia. Zaśpiewałem dla Państwa począwszy od debitu " Dziewczyna z dyskoteki" aż do przedpremierowego utworu... "Chodź do Dino" - dodaje Żaku.

 

Za organizację wydarzenia podziękował proboszcz parafii św. Michała Archanioła w Kamionie ksiądz Sylwester Łajszczak.

- Dziękuję wszystkim obecnym na pikniku zorganizowanym przez KGW Kamionki pt.: Polskie Jadło. Serdecznie Bóg zapłać za zaangażowanie i piękne wspólnotowe świętowanie -

– dodaje proboszcz Sylwester Łajszczak.

Zadanie dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego oraz ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach zadania "Działaj Lokalnie z POPPSem".

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Grażyna Grażyna

0 1

Ale impreza ,takiego chłamu to jeszcze nie było polskie jadło ,wszystko do kupna a oni na to fundusze chyba dostają? 09:54, 19.08.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do Grażyna Do Grażyna

1 0

Pani Grażyno, w którym miejscu jest napisane, że wszystko co przygotują koła gospodyń wiejskich ma być darmowe ? Czy tę wiedzę opiera Pani na swoich przypuszczeniach czy jest to wiedza od osób odpowiedzialnych za dany piknik?
Z tego co jest umieszczone na plakacie da się przeczytać że projekt jest współfinansowany czyli koła musiały mieć wkład własny.
Jeśli Pani nie podoba się, że nie rozdają za darmo to może Pani założyć swoją działalność lub KGW.


Aaaa czyli to Pani wynosiła do domu całe talerze ciasta bo były darmowe? 16:38, 19.08.2022


Do GrażynkiDo Grażynki

1 0

A da Pani spokój. Co za durne baby, kto to widział robić coś dla społeczeństwa i to jeszcze za darmo, no mówię Pani że zgłupiały te baby kompletnie. Niech się uwala przed telewizorem i nie psują społeczeństwa jakimiś spotkaniami. No jestem ich zachowaniem dogłębnie wstrząśnięta, na samą myśl aż mnie nosi no jak no jak one mają czelność robić coś dobrego dla ludzi. 00:44, 24.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%