Zamknij

Fundacja A kuku zaprasza na piknik, imprezę poprowadzi wodzirej

12:25, 22.06.2022 Aktualizacja: 15:11, 22.06.2022
Skomentuj

Fundacja A kuku, która prowadzi Warsztat terapii Zajęciowej w Górkach (gmina Leoncin) zaprasza do udziału w pikniku rodziny z dziećmi, osoby niepełnosprawne i seniorów. Atrakcji nie zabraknie.

Po sukcesie zorganizowanego w ubiegłym roku Dnia Dziecka, Fundacja A kuku postanowiła wyjść do szerszego grona odbiorców i dzięki wsparciu lokalnych instytucji i firm, zaprasza na piknik integracyjny, który odbędzie się 26 czerwca w Górkach na boisku przy dawnej szkole. Będzie to jednocześnie okazja do powitania lata, bowiem uczestnicy WTZ i pracownicy fundacji w lipcu będą mieli wakacyjną przerwę od zajęć.

W planach moc atrakcji.

- Uczestnicy WTZ zaprezentują występ artystyczny, w którym będzie ich wspierał zespół Granit. Wydarzenie poprowadzi profesjonalny DJ. W międzyczasie będzie się odbywać kiermasz rękodzieła z makramami, łapaczami snów, mydełkami, świecami, obrazami i stroikami. Wszystko wykonane z największą starannością i serduchem. Poza tym szereg innych atrakcji: dmuchaniec, oprowadzanki na kucyku, zawody sportowe dla dzieci, poczęstunek, grill, malowanie buziek, szczudlarze, malowanie buziek, pokaz tańca ze wstążką –

- mówi instruktorka WTZ i koordynatorka pikniku Wioletta Dudkiewicz.

Ważnym elementem pikniku będzie prezentacja nowego busa:

- Podczas ubiegłorocznego Dnia Dziecka prowadziliśmy  zbiórkę na busa do przewozu osób niepełnosprawnych. Udało nam się zebrać niezbędne środki i zakupić pojazd. Chcemy go zaprezentować i podziękować tym samym naszym sponsorom, dzięki którym mamy możliwość przewożenia osób na wózkach inwalidzkich i nie odbywa się to kosztem miejsca w busie, bowiem nie trzeba wyjmować do tego siedzeń. Tym busem dojeżdżają do WTZ także mieszkańcy powiatu sochaczewskiego, bo tak naprawdę znajdujemy się niecałe 30 km od samego Sochaczewa –

- mówi wiceprezes Fundacji A kuku Karolina Małek.

(JL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

będę będę

0 0

Czy tym wodzirejem jest Kaczmarek , ale ja nie będę krzyczał Jarosław , Jaroslaw bo to nie moja linia.

20:57, 22.06.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%