Zamknij
REKLAMA

Niesamowita metamorfoza: pani Karolina schudła 13,5kg w 5 miesięcy w Projekt Zdrowie

10:31, 20.06.2022 | materiał promocyjny
Skomentuj

Dziś przedstawiamy Wam Panią Karolinę, która postanowiła zadbać o swoje zdrowie oraz zawalczyć o lepszą sylwetkę. Pani Karolina rozpoczęła współpracę na początku roku i w przeciągu 5 miesięcy schudła 13,5 kg , a poziom tkanki tłuszczowej spadł z 41,2 % do 32% - niesamowity efekt! Za tym wspaniałym efektem stoi systematyczna praca i ogromne zaangażowanie.

Serdecznie gratulujemy Pani Karolinie i zapraszamy do przeczytania wywiadu z naszą bohaterką! Dzięki niemu przekonacie się sami, że proces redukcji i wdrażanie nowych nawyków wcale nie jest trudny.

Co skłoniło Panią do umówienia się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie?

Do wizyty w gabinecie Projekt Zdrowie skłoniła mnie chęć zmiany wyglądu poprzez redukcję masy ciała oraz zmianę nawyków żywieniowych. Wcześniejsze próby odchudzania, które stosowałam na własną rękę nie przynosiły efektów, dlatego zdecydowałam się na współpracę ze specjalistą.

Czy na początku miała Pani jakieś obawy?

Pewnie, że tak. Największą obawą było to, że po redukcji wrócę do swojej dawnej wagi. Myślałam, że całkowicie będę musiała zrezygnować z ulubionych potraw oraz nie poradzę sobie z organizacją posiłków. Dzięki Pani Paulinie wszystkie te obawy zniknęły!

Co było dla Pani najtrudniejsze w trakcie kuracji?

Najtrudniejsze w trakcie kuracji było dla mnie zmiana nawyków żywieniowych poprzez wprowadzenie regularnych godzin posiłków. Konieczna była zmiana planu dnia na wygospodarowanie czasu na posiłek. Natomiast dzięki wsparciu Pani Pauliny udało mi się wypracować ten nawyk, który z pewnością pozostanie ze mną na zawsze.

Co zmieniło się w Pani życiu podczas kuracji ?

Podczas kuracji zmieniła się moja świadomość dotycząca żywienia. Przed kuracją mniejszą uwagę zwracałam jak prawidłowo należy się odżywiać, na jakie produkty zwrócić większą uwagę, a jakich zupełnie unikać. Przed kuracja moja dieta była mało odżywcza co było skutkiem ciągłego zmęczenia. Teraz mam mnóstwo energii, która jest mi potrzebna do codziennych obowiązków.

Czy poleciłaby Pani innym osobom Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie?

Centrum Dietetycznie Projekt Zdrowie Sochaczew mogę polecić każdemu kto chciałby zmienić swoją sylwetkę, uzyskać fachowe porady dotyczące odżywiania, zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny.

Jak ocenia Pani współpracę z dietetykiem ?

Współpraca z Panią Pauliną przebiega wspaniale. Zawszę mogłam liczyć na wsparcie, pomoc, fachową wiedzę dotyczącą zdrowego żywienia. Podczas wizyt zawsze panowała miła atmosfera, dzięki czemu współpraca przebiegała bez stresu.

Nie czekaj, zapisz się już dziś !!!

Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do każdej osoby, która szuka pomocy z zakresu szeroko rozumianej dietetyki. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, podobnie jak pani Karolina, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Całe nasze życie składa się z codziennych decyzji... Od tych najprostszych, po te od których wiele może zależeć. Dlatego, podejmij taką decyzje by jednocześnie uzyskać smukłą sylwetkę, ale także poprawić swoje zdrowie.

Odważ się na zmiany i zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem, Panią Pauliną Knyszewską pod numerem telefonu: 570 057 208

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: sochaczew@projektzdrowie.info

ul. Poprzeczna 5A, Sochaczew 96-500

Tel.: 570 057 208

https://sochaczew.projektzdrowie.info/

Możesz umówić się także wysyłając wiadomość przez:

https://www.facebook.com/ProjektZdrowieSochaczew

Dietetyk Paulina Knyszewska

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%