W ubiegłą sobotę 28 stycznia w domu bankietowym Cztery pory roku w Sochaczewie została zorganizowana Studniówka maturzystów z Prywatnego Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży Nr 1 w Sochaczewie. Był to wyjątkowy dzień dla uczniów klasy III ich rodziców i nauczycieli.
[FOTORELACJA]11243[/FOTORELACJA]
Studniówki w tym roku ze względu na pandemię są rzadkością w naszym powiecie. Bal udało się zorganizować maturzystom z Prywatnego Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży Nr 1 w Sochaczewie w ubiegłą sobotę 28 stycznia. Impreza została otwarta przemówieniem Henryka Adamczyka.
- Spotykamy się na balu wieńczącym czas, który spędziliście na edukacyjnych zmaganiach w naszej szkole […] za 100 dni zasiądziecie do pisania jednego z najważniejszych egzaminów w waszym życiu– tymi słowami - powitała przyszłych maturzystów dyrektor Henryka Adamczyk.
Imprezę rozpoczęto złożenia od podziękowań i wręczenia kwiatów dyrekcji szkoły, wychowawczyni klasy Albiny Milczarek, a także nauczycielom i pracownikom szkoły. W imieniu rodziców podziękowania w kierunku nauczycieli skierował złożył Jacek Ulicki. Bal tradycyjnie został rozpoczęty od odtańczenia poloneza, do którego uczniów przygotowała Edyta Zagajewska. Uczniów w pierwszej parze prowadziła wychowawczyni Albina Milczarek. Po oficjalnej części przyszedł czas na zabawę do białego rana. By zachować miłe wspomnienia uczniowie chętnie wykonywali pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.
5 2
co za pajace
2 0
Jassu, tylko wieśniaki i korzystają z tych fotobudek. Disco polo ajfon i fotobudka - atrybuty prostaka z prowincji
3 0
Domyślam się, że wnuczka Pani Dyr. maturę ma już właściwie w kieszeni?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz