Zamknij
REKLAMA

Sochaczew: darmowe szczepionki przeciw grypie, zainteresowanie jest duże

15:34, 24.11.2021 | JL
Skomentuj
REKLAMA

Jak poinformowało Ministerstwo Zdrowia, od 23 listopada możliwość skorzystania z bezpłatnego szczepienia przeciw grypie poza grupą seniorów, lekarzy, farmaceutów, nauczycieli czy żołnierzy mają też wszyscy inni, pod warunkiem ukończenia 18 roku życia. Ministerstwo Zdrowia opublikowało listę placówek, w których można zrealizować szczepienie.

W samym Sochaczewie w projekcie biorą udział trzy podmioty: szpital, Almed oraz Enel-med. Na terenie powiatu darmowe szczepienia oferują też: Gminne Centrum Medyczno – Rehabilitacyjne w Brochowie, NZOZ w Elżbietowie, NZOZ w Rybnie zlokalizowany przy ul. Parkowej, NZOZ w Młodzieszynie przy Wyszogrodzkiej oraz przychodnia Vita przy pl. Kasztanowym w Iłowie.

Skontaktowaliśmy się z jednym z sochaczewskich podmiotów realizujących darmowe szczepienia przeciw grypie. Jak udało nam się dowiedzieć, zainteresowanie jest bardzo duże. W Almedzie trwają zapisy, na podstawie których zostanie dokonane zamówienie szczepionek. Z kolei w Brochowie przeciw grypie można się zaszczepić z dnia na dzień. Przypomnijmy, że jeszcze miesiąc temu problem z dostępnością szczepionek przeciw grypie był na tyle duży, że w Sochaczewie nie mogła z niego skorzystać nawet uprzywilejowana początkowo grupa seniorów. 

Aktualna na dzień 24 listopada lista podmiotów realizujących darmowe szczepienia przeciw grypie dostępna TUTAJ.

[ZT]60194[/ZT]

(JL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

mixermixer

1 2

a skąd mam pewność że mnie nie wstrzykną jakiegoś Pfizera czy innej Moderny? nakupili tego od jasnej cholery i żeby się nie zmarnowało-na grypę.Możliwe że strzyk na grypę jest skuteczniejszy od tych wynalazków.Kto wie? 04:56, 25.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kjukju

2 0

Nie szczep się i nie siej popeliny. 08:31, 25.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%