Zamknij
REKLAMA

Imponujący wynik zbiórki dla Mateusza, kwota jest ogromna

08:35, 13.10.2021 | red.
Skomentuj
REKLAMA

Tak ogromne zaangażowanie co najmniej kilkuset osób w organizację akcji charytatywnej dla Mateusza Piskorowskiego z Sochaczewa, musiało dać wspaniały rezultat. W czasie imprezy w Folwarku Gawłów, jaka miała miejsce w ostatnią sobotę 2 października i podczas zakończonych właśnie licytacji facebookowych zgromadzono ponad 62 980 tysięcy złotych, a to oznacza, że Mateusz ma zapewnione pieniądze na kilka miesięcy terapii.

Marcin Tarnowski, prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi Ziemi Sochaczewskiej, inicjator i jednocześnie jeden z głównych organizatorów akcji charytatywnej dla Mateusza Piskorowskiego kilka godzin temu poinformował właśnie ile dokładnie udało się zebrać w trakcie imprezy w Folwarku Gawłów oraz w wyniku zakończonych właśnie licytacji na facebooku.

- Piękne informacje docierają do nas o poranku. Właśnie otrzymaliśmy końcowy i ostateczny wynik z licytacji dla Mateusza. Wszystkie dobiegły końca i możemy zakomunikować, iż do wspomnianych wcześniej ponad 50 tysięcy złotych dorzucamy, uwaga: 1️2 340 zł zebranych podczas licytacji łączna kwota, zebrana na pomoc w leczeniu wyniosła zatem ponad 62980. Szok! Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc. Warto pomagać – informuje Marcin Tarnowski prezes Klub Honorowych Dawców Krwi Ziemi Sochaczewskiej

[ZT]59979[/ZT]

[ZT]59951[/ZT]

 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

mixermixer

2 1

a minister Gliński da przywódcy czegoś tam,Bąkiewiczowi ponad 4 milony zł.na marsze patriotyczne? 17:01, 13.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%