Zamknij
REKLAMA

Michał Celeda prosi o pomoc dla swojej żony, Moniki

13:58, 24.09.2021 | M.F
Skomentuj Monika Celeda
REKLAMA

Michał Celeda, były redaktor naczelny Radia Zet, a przy tym sochaczewianin, swego czasu pracownik Radia Sochaczew (wówczas Radia Fama) prosi o pomoc dla swojej żony, Moniki, dla której dziś jedyną szansą w wyleczeniu nowotworu jest nierefundowany lek Trodelvy. Niestety, jest on bardzo drogi. Koszt trzymiesięcznej terapii to prawie 435 000 zł. Całe leczenie kosztować ma 1 milion złotych.

Michał Celeda, rodem z Sochaczewa, swego czasu pracownik Radia Sochaczew (wówczas Radia Fama), były redaktor naczelny Radia Zet, prosi o pomoc dla swojej żony Moniki:

- Gdy w 2017 roku zdiagnozowano u Monisi nowotwór… wzięliśmy to na klatę i zaczęliśmy działać. Operacje, długa i wyczerpująca chemioterapia, radioterapia i po roku informacja - czysto! To była ogromna nagroda za jej wolę walki, wytrwałość, poświęcenie w obliczu ogromnego braku sił fizycznych i psychicznych. W wakacje 2020 roku Monisia poczuła ucisk w kręgosłupie i w końcu na początku tego roku dowiedzieliśmy się, że nowotwór wrócił. Tym razem ze zdwojoną siłą. Badanie kliniczne, do którego Monisia dostała się w kwietniu, dawało ogromną nadzieję. Niestety i tym razem nie udało się, bo leczenie nie zadziałało. Znowu czytanie, szukanie, rozmyślanie co, jak i za ile?! Właśnie w tym roku w USA pojawił się lek, który może pomóc w walce z potrójnie ujemnym nowotworem piersi. Lek Trodelvy (sacituzumab govitecan) jest niesamowicie drogi, a trzeba przyjmować go np. 3 razy w miesiącu. Razem z Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie bardzo Wam dziękuję: zorganizowaliśmy zbiórkę na leczenie Monisi. Będę wdzięczny za każdy grosz…

Koszt trzymiesięcznej terapii lekiem Trodelvy to prawie 435 000 zł. Całe leczenie kosztować ma 1 milion złotych. W zbiórkę dla Moniki zaangażowało się wiele osób, przede wszystkim dziennikarze Radia Zet i ich otoczenie. My chcielibyśmy zachęcić sochaczewian do tej pomocy. W tej chwili na stronie fundacji Rak'n'Roll Wygraj Życie zebrano kwotę ponad 130 tysięcy złotych, zatem jeszcze sporo brakuje.

- Głęboko wierzę, że nadal będę mogła cieszyć się zdrowiem i miłością najbliższych. Będę bezgranicznie wdzięczna za każdy gest pomocy – mówi Monika, żona Michała Celedy.

Podajemy link do zbiórki: raknroll.pl/podopieczni/monika

Wpłat można dokonywać na subkonto podopiecznego:

Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj Życie!

PL53 1600 1462 1893 9704 1000 0137

z dopiskiem:

„dla Moniki C.”

Dane do przelewów z zagranicy:

Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj Życie!

IBAN:

PL53 1600 1462 1893 9704 1000 0137

BIC:

PPABPLPK

z dopiskiem:

„dla Moniki C.”

Wsparcie Podopiecznego przez PayU lub PayPal jest odzwierciedlane na pasku postępu zbiórki w codziennych aktualizacjach. Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny, Twoja wpłata zostanie odzwierciedlona na pasku w rozliczeniu tygodniowym.

Możesz pomóc przekazując swój 1%:

KRS: 0000338803

cel szczegółowy: „dla Moniki C.”

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

LolaLola

8 0

TAKA MLODA, PIĘKNA,WALECZNA DZIEWCZYNA A TEN DZIAD NIE ODPUSZCZA !!!MUSIMY JEJ POMOC BO ZAWSZE CHORZY PRZEGRYWAJA Z CZASEM I KASA ...ŻYCZĘ JEJ SZCZĘŚCIA I NADZIEI .. 16:31, 24.09.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

zenada to lolazenada to lola

3 2

a co brzydka/i moze zdychac ??? 20:21, 25.09.2021


REKLAMA
0%