Zamknij
REKLAMA

Wężyki w gminie Rybno z nowym sołtysem. Zmiana po 7 latach urzędowania

08:20, 09.06.2021 | UG Rybno
REKLAMA

8 czerwca wybrano nowego sołtysa dla miejscowości Wężyki. Wybory oraz nadanie funkcji dla nowego sołtysa odbyło się w świetlicy wiejskiej w Wężykach. Wójt Damian Jaworski podziękował Pani Danucie Owczarek pełniącej funkcję sołtysa Wężyki przez prawie siedem lat oraz pogratulował nowo wybranej pani sołtys Martynie Targaszewskiej.

- Jest mi bardzo miło przedstawić nową panią sołtys Wężyk, którą została Pani Martyna Targaszewska. Pani Danuta Owczarek, która do tej pory pełniła tę funkcję, z powodów osobistych musiała zrezygnować, zatem zorganizowaliśmy wybory wyłaniające nowego sołtysa - mówi wójt gminy Rybno Damian Jaworski.

Podczas spotkania w świetlicy wiejskiej powołano komisję skrutacyjną, która czuwała nad wyborami. Po przeliczeniu głosów wybrano panią Martynę Targaszewską na nową panią sołtys.


Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy uczestniczyli w wyborach.  Dziękuję pani Danucie Owczarek za dotychczas wykonywaną pracę na rzecz gminy i mieszkańców, za trud jaki przez prawie siedem lat wkładała w działania na rzecz społeczności lokalnej. Mam nadzieję, że teraz będzie czas na odpoczynek i zadbanie o siebie. Życzę wszystkiego dobrego i raz jeszcze serdecznie dziękuję. Dla nowej pani sołtys Martyny Targaszewskiej także mam serdeczne życzenia na przyszłość, aby ta praca układała się pomyślnie, a każdy dzień był nie tylko wyzwaniem, bo praca sołtysa bywa wymagająca, ale i przyjemnością z pomyślnie przeprowadzonych zadań wspólnie z mieszkańcami. Mam nadzieję, że każdy dzień będzie przynosił pozytywne emocje dla każdej z pań - mówi wójt gminy Rybno Damian.

(Komentarze wyłączone na prośbę autora tekstu - UG Rybno)

(UG Rybno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%