Zamknij
REKLAMA

Świąteczne porządki w gminie Młodzieszyn. Wielkie podziękowania dla darczyńców

13:42, 13.01.2021 | UG Młodzieszyn
REKLAMA

Drodzy Mieszkańcy, wójt gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w akcji „Świąteczne Porządki”, sprzątasz – pomagasz i dostarczyli do tutejszego ośrodka sprzęt AGD, meble oraz ubrania, które otrzymały „drugie życie” i zostały przekazane potrzebującym osobom z terenu gminy Młodzieszyn.  Mieszkańcy gminy nie pozostali obojętni na potrzeby społeczności lokalnej i z chęcią wspierali świąteczną akcję, która miała przede wszystkim pomóc potrzebującym.

- Szanowni Państwo, dziękujemy za wrażliwość, jaką okazali Państwo tym, którzy potrzebują pomocy a szczególnie za bezinteresowną chęć do czynienia dobra. Bardzo serdecznie dziękujemy każdemu darczyńcy za życzliwość i okazane serce a także za czas poświęcony na przekazanie artykułów. Bez Państwa przychylnej postawy zorganizowanie tej wspaniałej akcji byłoby niemożliwe. Dziękujemy! - dodaje wójt gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

W związku z dużym powodzeniem akcji informujemy, iż Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w dalszym ciągu kontynuuje zbiórkę artykułów. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 46 862 41 59 lub osobisty w godzinach pracy GOPS.

/Komentarze wyłączone na prośbę autora tekstu - gminy Młodzieszyn/  

(UG Młodzieszyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA