Zamknij
REKLAMA

Wójt Monika Pietrzyk zaprasza na Wielki Mecz Rybno vs Młodzieszyn

14:58, 22.09.2020 | UG Młodzieszyn
REKLAMA

Wójt gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk oraz wójt gminy Rybno Damian Jaworski serdecznie zapraszają na Wielki Mecz Gmin Rybno vs Młodzieszyn, który odbędzie się już 4 października o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Wyszogrodzkiej 10 w Rybnie. Zapraszamy mieszkańców do uczestnictwa w wydarzeniu oraz do kibicowania. 

Zawodnicy z gmin Rybno oraz Młodzieszyn zmierzą się podczas meczu piłki nożnej, gdzie nagrodą będą puchary oraz medale wręczone przez wójt gminy Młodzieszyn Monikę Pietrzyk oraz wójta gminy Rybno Damiana Jaworskiego.

-Jak wiemy, gmina Młodzieszyn zawsze wspiera i uczestniczy w wydarzeniach sportowych. Tym razem zapraszamy Państwa do udziału w meczu piłki nożnej, który będzie wspaniałą okazją do integracji oraz dobrej zabawy. Czym byłby jednak mecz bez kibiców? Zapraszamy więc naszych mieszkańców oraz sąsiednie gminy do udziału w kibicowaniu.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich wytycznych epidemiologicznych, zapewniamy maseczki, rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, które będą dostępne na miejscu. Zapraszamy!

 

(UG Młodzieszyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA