Zamknij
REKLAMA

Młodzieszyn: wkrótce remont drogi w Radziwiłce

17:13, 03.06.2020 | UG Młodzieszyn
REKLAMA

Jak informuje wójt gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk, w związku z ostatnio złożonymi wnioskami na przebudowę dróg gminnych, gmina Młodzieszyn otrzymała dotację ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego z przeznaczeniem na realizację przedsięwzięcia „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Radziwiłka w gm. Młodzieszyn” w wysokości 120 000 zł.

Dotacja przyznana została w wyniku złożonych wniosków w ramach zadań określonych w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych, w zakresie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych, tzw. FOGR. Jednocześnie informujemy, że odnośnie drugiego złożonego wniosku na przedsięwzięcie pn. „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Janów w gm. Młodzieszyn” nie otrzymaliśmy dotacji  z budżetu Województwa Mazowieckiego.

- Przebudowa dróg, jak również budowa nowych dróg w naszej gminie jest bardzo ważną inwestycją poprawiającą jakość życia i bezpieczeństwo mieszkańców. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby urządzać nowe odcinki dróg w naszej gminie - mówi wójt Monika Pietrzyk

 

(UG Młodzieszyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA