Zamknij
REKLAMA

Spotkanie Wielkanocne w Rybnie. W programie poczęstunek i prezentacja obrzędów

14:54, 26.02.2020 | UG Rybno
REKLAMA

Wójt gminy Rybno Damian Jaworski zaprasza mieszkańców gminy Rybno  w szczególności seniorów, osoby niepełnosprawne, samotne na Spotkanie Wielkanocne, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybnie.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 1 kwietnia 2020 r. o godzinie 15.00 na Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rybno, ul. Długa 20, 96-514 Rybno.W programie wydarzenia m.in. tradycyjny wielkanocny poczęstunek, prezentacja obrzędów Wielkiej Nocy, rozmowy, dyskusje.

- Zachęcam mieszkańców naszej gminy do udziału w Spotkaniu Wielkanocnym. To kolejne wydarzenie, którego organizacją zajmuje się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybnie. Sukcesem jest zaangażowanie wszystkich w organizację Spotkania Wielkanocnego, a kto, jak nie pracownicy GOPS w Rybnie znają potrzeby lokalnej społeczności- mówi wójt gminy Rybno, Damian Jaworski.

Istotnym elementem Spotkania Wielkanocnego jest prezentacja własnych rękodzieł wielkanocnych, wykonanych przez mieszkańców gminy Rybno. Jak dodaje wójt gminy Rybno:

- Ubiegłoroczne wydarzenie pokazało, jak wiele uzdolnionych mieszkańców jest na terenie naszej gminy. Przygotowane palmy, pisanki czy serwetki zachwyciły wszystkich zebranych, dlatego też zachęcam mieszkańców gminy Rybno do prezentacji  swoich umiejętności.

Osoby zainteresowane udziałem w Spotkaniu Wielkanocnym prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 27 marca 2020 r. pod nr telefonu /46/ 861-16-14, 500-115-268, osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybnie lub poprzez wpisanie się na listę dołączoną do okólników-zaproszeń. Udział w Spotkaniu Wielkanocnym jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

 

 

(UG Rybno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone