Zamknij
REKLAMA

Ferie z wędką: wielu młodych adeptów złapało wędkarskiego bakcyla

07:52, 14.02.2020 | K.Ż
Skomentuj Foto FB do Szkółka wędkarska przy Kole PZW Sochaczew-Miasto
REKLAMA

Całkiem niedawno zapraszaliśmy na feryjne zajęcia dla dzieci i młodzieży „Ferie z wędką”. Dziś śmiało możemy zakomunikować, że w naszym mieście jest sporo młodych adeptów wędkowania. Na pierwsze zajęcia zgłosiło się aż 24 młodych osób, chcących poznać tajniki wędkarstwa. 

Na pierwsze zajęcia szkółki wędkarskiej, które odbyły się 11 lutego przybyło 24 młodych adeptów wędkarstwa w wieku 8-15 lat. W związku z dużym zainteresowaniem młodzieży organizatorzy, czyli sochaczewscy wędkarze z Koła PZW Sochaczew Miasto postanowili podzielić dzieci na dwie grupy po 12 osób. Na zajęciach omówiono tematy związane z wędkarstwem i rybami żyjącymi w naszych wodach, a także z funkcjonowaniem PZW. Poruszono również tematy z bezpieczeństwem nad wodą, a także etyką wędkarską. Omówiono budowę spławików, a także pokazano jak odpowiednio je obciążyć do panujących warunków atmosferycznych Z praktycznych zajęć uczono jak wiązać haczyki. Organizatorzy „Ferii z wędką” są pełni optymizmu po zajęciach.

-Patrząc na naszą młodzież widać że są chętni do dalszej nauki. Serdecznie dziękujemy prezesowi Okręgu Skierniewickiego Andrzejowi Bylinowiczowi za pomoc w przeprowadzeniu zajęć jak również za wypożyczenie spławików ze sklepu wędkarskiego państwa Barańskich.

Być może feryjna przygoda 24 młodych adeptów, będzie to początek pięknej wędkarskiej przygody. 

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA