Zamknij
REKLAMA

Darmowe szczepionki przeciw grypie. Ratusz ogłasza kolejną akcję

11:52, 10.09.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Sochaczewski ratusz zaprasza na kolejną akcję, w ramach której seniorzy mogą pobrać darmowe szczepionki przeciwko grypie. Ich dystrybucja rozpocznie się od 1 października.

 

To już 9 tego typu akcja organizowana przez Urząd Miasta, a skierowana do starszych mieszkańców Sochaczewa. Na początku zbliżającej się jesieni będą oni mogli pobrać darmowe szczepionki przeciwko grypie. Mówi Daniel Wachowski, kierownik referatu komunikacji zewnętrznej UM.

- W poprzednich ośmiu edycjach ratusz zakupił i za pośrednictwem aptek wydał niemal trzy i pół tysiąca bezpłatnych szczepionek przeciwko grypie. W tym roku urząd sfinansuje szczepionki dla osób powyżej 60 roku życia zamieszkałych w Sochaczewie. Ich wydawanie ma się rozpocząć 1 października. Po rozstrzygnięciu przetargu na ich dostawę i wskazaniu apteki lub aptek mieszkańcy będą mogli zgłaszać się po nie aż do wyczerpania zapasów. Do aptek trzeba będzie przyjść z dowodem osobistym oraz receptą wydaną przez lekarza rodzinnego.

Akcję od lat koordynuje Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

JaJa

1 0

Szczepionki to ZUO!!! ;-) A jak są za darmo, to napewno jeszcze gorsze ZUOOO!!! 13:04, 10.09.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TyTy

0 0

Zgadzam się. Jeśli dają za darmo to albo są lipne,albo kończy się data ważności... MASAKRA!!! A staruszki niech idą i się szczepią tylko niech później nie narzekają,że się zaszczepili i czuję się źle... 13:40, 10.09.2019


REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone