Zamknij

Poszukiwani patostreamerzy zatrzymani. Znęcali się nad dziewczynami

14:28, 27.11.2023 Źródło: rmf24.pl / Przygotował Dawid Tłuchowski Aktualizacja: 15:35, 27.11.2023
Skomentuj Fot. Śląska Policja Fot. Śląska Policja

Patostreamerzy z Katowic, którzy znęcali się nad pijanymi dziewczynami wpadli w ręce policji. Do incydentu doszło podczas transmisji w Internecie. Gdy sprawa została zgłoszona, uciekli za granicę.

Funkcjonriusze ze Śląska poinformowali o zatrzymaniu dwóch patostreamerów - Kawiaqa oraz jednego z jego kolegów. Ci zostali aresztowani po powrocie do kraju.

Za daleko nie odjechali

Śląscy policjanci dowiedzieli się, że dwóch poszukiwanych 18-latków jest w drodze powrotnej do Polski. Do zatrzymania doszło krótko po przekroczeniu przez nich granicy. Młodzi mężczyźni jechali wtedy samochodem.

Po zatrzymaniu pojazdu, policjanci skuli ich kajdankami, a następnie przetransportowali do policyjnego aresztu. Teraz usłyszą zarzuty od katowickiej prokuratury.

Transmitowali w sieci to, jak się znęcają

Dwaj niesforni nastolatkowie byli poszukiwani w związku z sytuacją, mającą miejsce podczas jednej z transmisji na żywo. Chodzi tutaj o przestępstwa dotyczące zagrożenia życia i zdrowia.

Najpierw upajali dwie młode kobiety alkoholem, żeby później zachęcać do kompromitujących czynów. Jednocześnie w sieci oglądała to widownia, na dodatek wpłacając pieniądze.

Jedną z dziewczyn wyprowadzili na ulicę, a następnie pobili powodując uszkodzenie twarzy.

Cała sprawa została zgłoszona na policję, a przestraszeni nastolatkowie próbowali uciec od odpowiedzialności wyjeżdżając za granicę.

(Źródło: rmf24.pl / Przygotował Dawid Tłuchowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Pytanie Pytanie

0 0

Dlaczego bandyci mają zamazywane facjaty? 17:46, 27.11.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo
0%