Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:39, 16.10.2018
Od zawsze jestem wierny zasadzie: zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Dewizę tę stosuję od lat w pracy samorządowca, jak i w życiu prywatnym. Drugim moim mottem jest absolutna pewność, że sam nie zdziałałbym nic, że tylko wspólnymi siłami można tworzyć dobre, ważne rzeczy. Dzięki Państwa zaufaniu jestem wójtem Gminy Sochaczew od chwili jej narodzin. Dziś kończy się moja szósta kadencja. To czas podsumowań, ale i podejmowania decyzji. Postanowiłem kolejny raz stanąć do wyborów i prosić o Państwa głosy. Chciałbym, byśmy razem, jak dotychczas, budowali Gminę Sochaczew. Naprawdę sporo udało nam się do tej pory osiągnąć, a możemy jeszcze więcej.
8
10:25, 08.10.2018
Jako mieszkaniec naszej gminy, chciałbym zachęcić Państwa do oddania głosu na moją osobę w wyborach samorządowych 21 października na Wójta Gminy Iłów.
7
11:50, 04.10.2018
Nie chcę obiecywać, lecz jak do tej pory skutecznie działać. Wiem, że gminą się zarządza, a nie rządzi, że gmina jest własnością jej mieszkańców, a Wójt i urzędnicy są dla Was, a nie odwrotnie. Dlatego będę Was, Mieszkańcy Gminy Iłów, uważnie słuchał, a podejmowane przeze mnie decyzje będą jasne i oparte na wzajemnym porozumieniu. To co udało się zrobić przez te 20 lat to Państwo znacie, ale do zrobienia jest bardzo wiele.
05:16, 04.10.2018
Wkrótce spotkamy się przy urnach wyborczych, w celu wyłonienia władz samorządowych Naszej Gminy, jak również powiatowych i wojewódzkich. Świadoma jestem tego, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na barkach Wójta i Rady Gminy. To od tych organów władzy samorządowej zależy dobro naszej małej ojczyzny – Gminy Młodzieszyn.
42
11:34, 27.09.2018
Od 18 lat jestem pracownikiem Gminnego Ośrodka Zdrowia, a za jeden ze swoich największych sukcesów uważam koordynację budowy i organizację od podstaw Gminnego Centrum Medyczno – Rehabilitacyjnego, który obecnie jest chlubą i przykładem dla innych samorządów powiatu sochaczewskiego i nie tylko. Jako pracownik gminnej służby zdrowia wiem, jak ważne dla każdego mieszkańca jest zdrowie oraz bezpieczeństwo i dlatego mogę Państwa zapewnić, że dalszy rozwój Gminnego Centrum Medyczno – Rehabilitacyjnego będzie jednym z moich priorytetów. Jako wójt chciałabym również dokończyć wszystkie rozpoczęte inwestycje na terenie naszej gminy, których realizacja nie jest uzależniona od konkretnej osoby, ale rzetelnej oraz uczciwej pracy.
6
19:38, 25.09.2018
Praktycznie znane już są kandydatury osób, które w najbliższych wyborach samorządowych będą walczyć o stanowiska wójtów gmin naszego powiatu.
21
19:27, 24.09.2018
Szanowni Państwo, dziękuję za ogromne zaufanie Państwa w poprzednich wyborach na wójta gminy Brochów. Osobiście mam ogromną satysfakcję z liczby inwestycji, które są realizowane w naszej gminie, mieszkańcy są zadowoleni, że gmina Brochów dynamicznie i w sposób zrównoważony się rozwija poprzez konsultacje społeczne, uczciwe zarządzanie, 10 milionów złotych dotacji i pracę w służbie dla Naszej Gminy.
11:37, 21.09.2018
Nie wszędzie, tak jak w Teresinie, wójt może być pewny zwycięstwa, bo jest jedynym kandydatem na fotel wójta gminy. W Iłowie kandydatów jest czterech.
12:49, 20.09.2018
Do walki o godność wójta gminy Teresin przystąpił tylko on. Co prawda, kandydatury swoje mogą jeszcze zgłosić komitety mające prawo robić to na terenie całego kraju, ale wróbelki pewnie by to już oznajmiły, a komitety zbierały listy popierające swoich kandydatów.
REKLAMA