Zamknij
REKLAMA

Burmistrz Sochaczewa 2018 – 2023. Trzech pretendentów do korony

20:13, 26.09.2018 | Redakcja
Skomentuj
REKLAMA

Wiemy już, kto powalczy o fotel burmistrza Sochaczewa w latach 2018 – 2023. Dziś upływa termin zgłaszania kandydatów i do dwóch wcześniej oznajmionych pretendentów do korony dołączył jeszcze jeden. Zatem mamy trzech kandydatów.

 

Jeszcze tak niewielu ubiegających się o fotel burmistrza Sochaczewa w historii wyborów samorządowych w naszym mieście nie było. O czym to świadczy? O stabilizacji klasy politycznej? O braku entuzjazmu, ambicji czy wiary w zwycięstwo? Nie nam to oceniać, ale o czymś na pewno.

Wracając do meritum. Dziś, w dniu, kiedy upływa ostateczny termin zgłaszania kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów, możemy oznajmić nareszcie, że o funkcję gospodarza naszego miasta w ciągu najbliższych pięciu lat powalczą:

- Piotr Osiecki z KW Sochaczewskie Forum Samorządowe z oficjalnym poparciem Prawa i Sprawiedliwości, czyli burmistrz obecnej i poprzedniej kadencji;

- Marek Gołkowski z KWW Bezpartyjni Samorządowcy, pierwszy start w wyborach na burmistrza Sochaczewa;

- Łukasz Dąbrowski, KWW Porozumienie Obywatelskie (Platforma Obywatelska plus Nowoczesna), pierwszy start w wyborach na burmistrza Sochaczewa.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA