Zamknij
REKLAMA

Mars: czas na nową pracę? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę

08:00, 26.04.2022 | Mars Polska
Skomentuj

Pierwsze miesiące nowego roku to dobry moment, aby rozważyć zmianę pracy, a pokłady świeżej energii i motywacji wykorzystać do rozpoczęcia przygody u nowego pracodawcy. Gdzie najlepiej szukać pracy i na co zwracać uwagę?

Pierwszym krokiem mogą być portale z ogłoszeniami rekrutacyjnymi np. pracuj.pl albo kanały social media poszczególnych firm np. Facebook i Linkedin, często zawierające oferty z całego kraju. Można również szukać w lokalnych portalach online lub gazetach. Wiele firm posiada także odpowiednie zakładki na swoich stronach internetowych, gdzie pod hasłem „Kariera” lub „Praca” znajdziemy aktualne oferty rekrutacyjne. 

Na jakie elementy warto zwracać uwagę szukając nowego pracodawcy? Przede wszystkim na oferowaną formę zatrudnienia. Czas trwania umowy, wysokość wynagrodzenia czy premie to także czynniki, które zazwyczaj jako pierwsze są sprawdzane przed podjęciem decyzji. Dodatkowym atutem pracodawcy jest ugruntowana pozycja firmy na rynku, która zapewni większą stabilność warunków zatrudnienia szczególnie w obliczu pandemii.  Kolejnym istotnym aspektem jest zaplecze socjalne oraz pakiet benefitów i dodatków, jakie firma oferuje swoim pracownikom. Jednym ze znanych na lokalnym rynku pracodawców jest Mars, który od 30 lat inwestuje w Polsce m.in. w Sochaczewie. Właśnie trawa rekrutacja do nowej fabryki Mars Polska w Błoniu, w której aż 300 osób znajdzie zatrudnienie.

Współpracownicy Marsa mogą liczyć na dostęp do szerokiego wachlarza benefitów m.in. rozbudowanego systemu prywatnej opieki zdrowotnej w Grupie LuxMed czy atrakcyjnego bonusa finansowego za rezultaty biznesowe firmy. W przypadku Współpracowników zatrudnionych w systemie zmianowym podstawowa pensja jest uzupełniona o dodatki zmianowe. W trosce o spokojną przyszłość swoich Współpracowników firma Mars zapewnia im dostęp do programu oszczędnościowego i emerytalnego o jednym z najwyższych poziomów zaangażowania finansowego pracodawcy na polskim rynku (4%, podczas gdy standardowa stawka to 1,5%). Pracownicy mają również zapewnione dodatkowe ubezpieczenie na życie i od następstw nieszczęśliwych wypadków. Są także uprawnieni do korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, który zapewnia wsparcie finansowe w związku ze zwiększonymi wydatkami domowymi tj. wyprawka szkolna, wybrane święta czy inne cele kulturalno - oświatowe i sportowe, a także umożliwiają pożyczki lub bezzwrotne zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych.

Co więcej,  jednym z najważniejszych celów firmy w obszarze polityki personalnej, jest tworzenie otwartego i różnorodnego środowiska pracy, w których każdy Współpracownik jest doceniany, czuje się komfortowo i ma zapewnione możliwości rozwoju.

Zadbaj o swoją przyszłość już dzisiaj i weź udział w rekrutacji do nowej fabryki Mars w Błoniu! Docelowo aż 300 osób znajdzie pracę. To możesz być Ty!

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko m.in.:

Pozostałe ogłoszenia o pracę znajdują się na stronie:  www.mars.pl oraz pracuj.pl.

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%