Zamknij
REKLAMA

Darmowe konsultacje dietetyczne w gabinecie Projekt Zdrowie w Sochaczewie!

11:27, 19.04.2022 | .
Skomentuj

W zimowych miesiącach pogoda nie zachęca nas do wychodzenia z domu. Rower zamieniamy na samochód, spacery na wieczory przed telewizorem, a wodę na herbatę z dużą ilością miodu. A później wyciągamy z szafy wiosenną garderobę i nasze ulubione szorty krzyczą, że do lata wprawdzie coraz bliżej, ale nasza forma jest jeszcze zimowa. Wtedy często wpadamy na pomysły wiosennych detoksów, “diet cud” z internetu, czy całkowitych głodówek. I tak co roku… A co powiesz na to, żeby teraz było inaczej? Żeby wreszcie schudnąć zdrowo i skutecznie, bez efektu jojo? 

Motywacja i nawyki 

Wielokrotnie dieta kojarzy nam się z głodówką. Wydaje nam się, że im mniej będziemy jeść, tym szybciej zgubimy zbędne kilogramy. Jesteśmy ciągle głodni, rozdrażnieni i po kilku dniach tracimy motywację. Natomiast prawda jest taka, że żeby schudnąć trzeba jeść, ale oczywiście zdrowo. 

Skuteczne odchudzanie nie polega na rygorystycznym eliminowaniu większości produktów, tylko na nauce zdrowych nawyków żywieniowych. Jeśli łudzimy się, że uda nam się to samodzielnie, to odpowiedzmy sobie na pytanie, ile razy już próbowaliśmy. Dlatego potrzebna nam jest pomoc dietetyka. Jesteśmy bowiem tak skonstruowani, że nic tak dobrze nie dopinguje nas do osiągania wyznaczonych przez nas celów, jak wsparcie innych. Kiedy pojawią się pierwsze stwierdzenia: “nie dam rady”, “nie potrafię sobie tego odmówić”, to właśnie dietetyk pomoże nam wytrwać w procesie odchudzania. 

Z dietetykiem są wyniki 

Odchudzanie z dietetykiem nie tylko przynosi szybsze efekty niż samodzielne próby zrzucenia nadprogramowych kilogramów, ale przede wszystkim jest zdrowe i bezpieczne. Po przeprowadzeniu niezbędnych pomiarów ciała oraz zebraniu najważniejszych informacji w trakcie wywiadu zdrowotnego i żywieniowego, dietetyk ustala wspólnie z pacjentem cel i opracowuje indywidualny plan żywieniowy. W trakcie kuracji jest też nieocenionym wsparciem psychicznym i motywacyjnym.

 - Dieta, która pasuje do każdego, nie istnieje. Musi być indywidualnie dostosowana do potrzeb, trybu życia, rodzaju pracy czy preferencji żywieniowych i uwzględniać stan zdrowia Pacjenta. Co więcej, musi być systematycznie aktualizowana, w oparciu o wyniki badań i uzyskiwane rezultaty. Ważne jest, by nie skupiać się tylko na osiągnięciu celu, ale także na utrzymaniu wypracowanych efektów, by była to ostatnia próba odchudzania w życiu moich Pacjentów -

tłumaczy pani Paulina Knyszewska, dietetyczka z gabinetu Projekt Zdrowie w Sochaczewie. 

 - Oczywiście w gabinecie nie zajmuję się jedynie dietami redukcyjnymi, współpracuję z Pacjentami w ramach poprawy ich stanu zdrowia i samopoczucia w różnych jednostkach chorobowych, dlatego zapraszam każdą osobę, która chciałaby poprawić swój sposób odżywiania -  

- dodaje pani Paulina.

Pierwsza konsultacja dietetyczna teraz bezpłatnie 

Decydując się na spotkanie z dietetykiem w kwietniu, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Darmowa konsultacja obejmuje analizę składu ciała oraz badanie poziomu tkanki tłuszczowej. W trakcie spotkania dietetyczka Paulina Knyszewska poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie Ci, jak zmienić nawyki żywieniowe. 

 

Zapisz się już dziś:

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: sochaczew@projektzdrowie.info

ul. Poprzeczna 5A, Sochaczew 96-500

Tel.: 570 057 208

https://sochaczew.projektzdrowie.info/

Możesz umówić się także wysyłając wiadomość przez:

https://www.facebook.com/ProjektZdrowieSochaczew

Dietetyk Paulina Knyszewska

 

 

 

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%