Zamknij
REKLAMA

Matrix socolor pre bonded wybierana przez profesjonalistów!

15:20, 21.12.2021 | materiał zewnętrzny

Profesjonalni fryzjerzy stawiają na profesjonalne kosmetyki. Do takich właśnie należą farby Matrix SoColor pre-bonded. Sprawdź, dlaczego jest jedną z najczęściej wybieranych farb na rynku!

Dlaczego Matrix SoColor pre-bonded?

Profesjonaliści stawiają na zaufane marki. Wśród farb najczęściej używanych przez fryzjerów w salonach fryzjerskich na podium znajduje się właśnie farba do trwałej koloryzacji Matrix SoColor pre-bonded. Dlaczego? Klienci salonów fryzjerskich oczekują przede wszystkim profesjonalizmu. Farby Matrix SoColor zapewnią im to w 100 procentach. Po ich użyciu włosy zyskują intensywny kolor od nasady aż po same końce oraz zachwycający blask, utrzymujące się nawet do 20 myć. Przekonaj się!

Moc technologii dla lepszych efektów 

Profesjonalne farby do włosów cieszą się uznaniem w wielu salonach fryzjerskich. Dlaczego profesjonaliści wybierają akurat farby Matrix? Odpowiedź jest prosta! W farbach Matrix SoColor pre-bonded https://www.fryzomania.pl/matrix-socolor-beauty-farba-do-trwalej-koloryzacji-90ml.html zastosowano nowoczesne technologie, które mają za zadanie zapewnić jak najlepsze efekty:

  • ColorGrip wnika głęboko we włosy i zapewnia im zachwycający blask oraz długotrwałą ochronę koloru,
  • kompleks pielęgnacyjny Cera-Oil dodatkowo nabłyszcza włosy i wzmacnia je, a jak wiadomo - na zdrowych włosach kolor utrzymuje się jeszcze dłużej,
  • technologia pre-bonded - to innowacyjny system chroniący wiązania wewnątrz włosa, dzięki czemu włosy po farbowaniu zachowują zdrowie i siłę, bez względu na użyty kolor,
  • pre-paired - ta technologia zapewnia nieskazitelny, jednakowy kolor od nasady aż po końce, 
  • pre-blended - dzięki temu systemowi możesz uzyskać idealny odcień każdego koloru. 

Idealny kolor 

Klienci salonów fryzjerskich oczekują od fryzjerów przede wszystkim profesjonalizmu. Nic więc dziwnego w tym, że fryzjerzy stawiają na profesjonalne farby do koloryzacji trwałej Matrix SoColor pre-bonded. Farby te występują w aż 86 kolorach! To daje optymalny wybór każdemu klientowi, a fryzjerowi możliwość precyzyjnego dopasowania odcienia. Dzięki temu każdy klient wyjdzie z salonu fryzjerskiego zadowolony ze swojej nowej fryzury. 

(materiał zewnętrzny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%