Zamknij
REKLAMA

Depilacja laserowa bikini, czyli jak to wszystko wygląda?

14:32, 03.08.2020 | Materiały partnera

Masz dość ciągłego golenia okolic bikini? Chcesz w końcu uzyskać maksymalny komfort i pełną wygodę? Bez wątpienia depilacja laserowa bikini to najlepszy wybór, na jaki tylko można postawić. Odtąd skończy się problem, jak poradzić sobie z owłosieniem, gdy chcemy założyć skąpą bieliznę czy wycięty strój kąpielowy. Kilkanaście lat temu z zabiegu takiego korzystały nieliczne osoby. Dziś na takie rozwiązanie stawia coraz więcej kobiet. Niestety, ale nadal jest to temat dla wielu krępujący i mimo że część kobiet, a często i mężczyzn chciałoby się temu poddać, najzwyczajniej w świecie się wstydzi. Może jednak nie taki diabeł straszny, jak go malują? 

Depilacja laserowa bikini - podstawowa, średnia i głęboka

Oferowana przez salony kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej holisticclinic.pl/kategoria/medycyna-estetyczna-cialo/problem/depilacja-i-nadpotliwosc, stanowi jedną z najczęściej wybieranych usług, szczególnie w okresie, kiedy zbliża się pora letnia. W ramach tej usługi, można skorzystać z trzech dostępnych do wyboru opcji. Pierwszą z nich jest depilacja podstawowa. To klasyczna forma usuwania owłosienia, w której usuwa się jedynie włosy, które to wychodzą poza linię bielizny, a więc po prostu pachwiny. Drugą jest depilacja średnia, w której to usuwa się zarówno okolice pachwin, jak również całego wzgórka łonowego. Tutaj istnieje możliwość pozostawienia na wzgórku paseczka, bo część osób lubi, gdy tworzy się na nim odpowiedni wzorek. Trzecia z kolei, głęboka, w niej ponad to, co wcześniej, usuwa się także włosy z warg sromowych i szpary pośladkowej. Depilacja laserowa bikini usunie włosy całkowicie, dlatego też jeśli mamy się zdecydować na konkretną opcję, musimy wiedzieć, jaka z nich będzie dla nas po prostu idealna.

Jak należy przygotować się do zabiegu?

Jeśli decydujemy się na przeprowadzenie zabiegu depilacji bikini, musimy wcześniej odpowiednio się do tego przygotować. Podstawą jest usunięcie wszystkich włosów, które mają zostać usunięte. Najlepiej zrobić to w dniu zabiegu lub dzień przed wizytą. Jeśli wykonywana jest depilacja podstawowa, w salonie otrzymuje się jednorazowe stringi, które przed zabiegiem należy założyć. Jeśli zaś wykonuje się depilację średnią lub głęboką, wówczas zabieg odbywa się całkowicie bez bielizny, ale w pełnym komforcie dla każdej klientki. Choć pierwsza wizyta może być dla klientki krępująca, to z pewnością z pomocą odpowiedniego personelu, nie będzie stanowiła tak naprawdę żadnego problemu.

Wybór odpowiedniego salonu kosmetycznego

Jednym z kluczowych elementów, na jakie na pewno należy zwrócić szczególną uwagę jest wybór odpowiedniego salonu kosmetycznego. To stanowi tak naprawdę priorytet i na tym właśnie należy w pełni się skupić. Nie każde miejsce jest w stanie zagwarantować nam taką samą jakość usług i nie w każdym depilacja laserowa bikini będzie wykonana tak, jakby się tego chciało. Trzeba pamiętać o tym, by zwrócić uwagę na szereg, niezwykle istotnych kwestii. Warto przeczytać opinie o danym salonie, dowiedzieć się, jakie szkoły i kursy ukończył personel, na jakim sprzęcie bazuje. Każdy z tych elementów ma bardzo duże znaczenie i im lepsze miejsce uda nam się znaleźć, tym na pewno satysfakcja i zadowolenie z końcowego efektu na pewno będzie w pełni udana.

Kiedy najlepiej jest wykonać depilację laserową?

holisticclinic.pl/oferta/epilacja-laserowa-vectus jest zabiegiem, jaki można wykonywać przez cały niemal rok. Nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań co do tego, kiedy będzie odpowiedni czas, by móc ją przeprowadzić. Trzeba jednak pamiętać o jednej, bardzo ważnej zasadzie. Taka seria zabiegów wykonywana jest praktycznie przez cały rok, aby można było otrzymać trwałe, widoczne efekty. Jak długi jest odstęp między zabiegami? Zaleca się, by przerwa taka wynosiła około ośmiu tygodni. Oczywiście już po pierwszej wizycie zauważyć można znaczne efekty, jednak aby otrzymać to, ma czym w pełni nam zależy, podstawą jest pełne wykonanie wszystkich zabiegów. Z każdym kolejnym odrastających włosów jest coraz mniej, a komfort życia stanie się coraz większy. Przed przystąpieniem do tego typu usługi, kluczowe znaczenie ma oczywiście wywiad kosmetologa z pacjentem. Ten musi dowiedzieć się, jakie klient ma oczekiwania, na czym mu zależy, jak mocne ma owłosienie. W każdym przypadku wszystko jest kwestią indywidualną, jaką należy mieć na uwadze. Dopiero po takim wywiadzie, kosmetolog określa jak będą wyglądały zabiegi, ile ich będzie i jak należy się do nich przygotować. Jedno jest pewne - ciągłe golenie miejsc intymnych może stanowić nie lada problem, a często po prostu szkoda nam na to czasu. Jeśli chcemy więc ten czas zaoszczędzić, pożegnać się raz na zawsze z maszynką do golenia i czuć się komfortowo w każdym miejscu i czasie, to jak najbardziej warto temu zabiegowi się poddać. Z odpowiednim salonem kosmetycznym jesteśmy przekonani, iż zadowolenie będzie w pełni gwarantowane.

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA