Zamknij
REKLAMA

Jedna z najlepszych atrakcji Zakopanego? Spływ Dunajcem

05:55, 01.07.2020 | Materiały partnera
Skomentuj

W Zakopanem nuda nam nie grozi. To jedno z miejsc, w których nawet zwykła przechadzka daje wiele emocji. Atrakcji tam multum. Jedni zechcą skorzystać z różnych rodzajów aktywności, inni skupią się na poznawaniu zabytków lub kultury i tradycji. Nie braknie turystów stawiających na biesiadowanie. Naszym zdaniem warto polecić przede wszystkim spływ przełomem Dunajca. Dlaczego? Poniżej odpowiedź.

Relaks, pocztówkowe widoki…

W góry udajemy się między innymi po to, by złapać dobrą energię, dystans do codziennych spraw, czy kłopotów. Korzystnie działa na nas otoczenie - potężne szczyty, cudowna przyroda, cisza, spokój. Dlatego warto spędzać czas na powietrzu. Dobrym pomysłem jest mała ucieczka z lądu i wyprawa drewnianą tratwą. Można wtedy z nieco innej strony zobaczyć rewelacyjne krajobrazy i przekonać się, że nie tylko podczas górskich wędrówek zachwycają nas górskie scenerie. Spływ przełomem Dunajca, to ekstra zabawa. Nie ma opcji, by podczas wycieczki, kiedy wokół tak niesłychanie ciekawe obrazy, nie mieć uśmiechu na twarzy.

Trochę tajemniczo

Tak to już jest, że często zagadkowe miejsca budzą ogromne zainteresowanie. Jesteśmy ich bardziej ciekawi, chcemy odkryć tajemnicę, choć wiemy, że nikomu do tej pory się to nie udało. Przełom Dunajca, oprócz tego, ze uznany za jeden z najpiękniejszych w Europie jest właśnie takim zagadkowym miejscem. Co prawda, istnieją naukowe wyjaśnienia na temat jego powstania, ale górale raczej je odrzucają i wierzą w legendy. Według jednej z nich ujście Dunajcowi wybił mieczem król Bolesław Chrobry. Kolejna głosi, iż przełom jest dziełem rycerza Ferkowicza. W opowieściach często króluje również postać Janosika. Ponoć, przeskoczył on Dunajec i do dziś na skale widać ślady jego kierpców. Bajki to, czy może historie prawdziwe? Nie wiemy.

Cieszący się uznaniem organizator

Chcemy skorzystać z usług firmy, która pomoże nam zorganizować niezapomniany wypoczynek, ale niełatwo z gąszcza ofert wybrać tą odpowiednią. Najlepiej zdecydować się na solidnego, cenionego od lat organizatora, by mieć pewność, że nie czeka nas rozczarowanie. Godny polecenia jest splyw.pl, zerknijcie na szczegóły wycieczki - www.splyw.pl/informacje-o-splywie.

Jeśli stwierdzimy, że wyprawa tratwą, to jednak wciąż mało wrażeń, po niej możemy skorzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak np. przejażdżka na rowerze, e-rowerze, quadzie lub biesiada góralska. Dbając o wygodę swych klientów firma oferuje właśnie takie opcje. Trzeba przyznać, że to wiele ułatwia. W jednym serwisie planujemy udany, pełen emocji dzień.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

DanteDante

0 0

Hello.

My name is Dante . I am an expert in posting articles and texts on various websites.

I'm interested in your site tusochaczew.pl

Would you be interested in a mutual cooperation? In fact, I have to propose you something but before starting working answer please this questionnaire in the link below: https://forms.gle/hTxtth46g6acCp2v8

It takes no more than 3 minutes but will clarify all the details of the project and accelerate each stage of your future partnership.

Thank you in advance for your time and I’m looking forward to a fruitful collaboration.

If you require any further information about the questionnaire or anything else, feel free to contact me by this email advert@piromaniay.ru

Best regards, Dante
23:38, 10.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA