Zamknij
REKLAMA

Mobilna wulkanizacja - na czym to polega?

07:55, 29.04.2020 | materiały partnera

Uszkodzenie ogumienia może wydarzyć się w każdym momencie. Awaria w trasie jest szczególnie kłopotliwa, a jazda z oponami, z których zeszło powietrze, jest niebezpieczna, a często wręcz niemożliwa. Rozwiązaniem w takim wypadku jest mobilny serwis opon. Dzięki temu nie trzeba zjeżdżać z trasy w poszukiwaniu warsztatu lub holować auto. Dowiedz się jakie jeszcze zalety ma mobilna wulkanizacja i dlaczego warto z niej skorzystać.

1. Mobilny serwis opon – co to takiego?
2. Mobilna wulkanizacja – dlaczego warto z niej skorzystać?
3. Mobilna wulkanizacja w Warszawie – pomoc całą dobę


Mobilny serwis opon – co to takiego?


Trudno wyobrazić sobie prowadzenie samochodu bez opon w nienagannym stanie. To element samochodu, który zapewnia bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i innych uczestników ruchu.
Dlatego tak ważna jest ich niezwłoczna wymiana w czasie uszkodzenia. Mobilny serwis opon umożliwia wymianę lub naprawę uszkodzonego ogumienia bez potrzeby przerywania podróży i szukania warsztatu w nieznanym miejscu. Specjaliści od naprawy przyjeżdżają na miejsce podane przez kierowcę. Po weryfikacji problemu oceniają czy oponę można naprawić, czy konieczna jest jej wymiana.
W przypadku reparacji opona zostaje oczyszczona, a w miejscu przebicia umieszczony naprawczy wkład. Po sprawdzeniu ogumienia kierowca może ruszyć w dalszą drogę, bez potrzeby zbaczania z trasy. Dzięki mobilnej wulkanizacji sprawdzić można również stopień napompowania opon.


Mobilna wulkanizacja – dlaczego warto z niej skorzystać?


Wyobraź sobie wyjazd na spotkanie do klienta lub powrót do domu po wakacjach. Niezależnie od powodu jazdy samochodem, w każdym przypadku najechać można na dziurę lub krawężnik, co spowodować może uszkodzenie ogumienia.
Takie sytuacje są niemożliwe do przewidzenia, a uszkodzenie koła w nieznanej okolicy powoduje dodatkowy stres, a także stratę cennego czasu. W przypadku podróży zawodowych spowodować może również utratę pieniędzy oraz inne niedogodności, takie jak opóźnienie w dostarczeniu towarów lub kolejki na granicach. Aby zapobiegać takim sytuacjom stworzono mobilny serwis opon. Dzięki mobilnej wulkanizacji wystarczy zadzwonić do serwisu, a fachowiec dojedzie na miejsce awarii. Korzystając z serwisu z dojazdem do klienta, nie trzeba przerywać podróży lub holować samochód do warsztatu. To zatem dobry wybór zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W taki sposób naprawić można opony pojazdu osobowego, transportowego lub dostawczego.
Mobilny serwis opon najczęściej oferuje kompleksowe usługi napraw opon. Oczekiwać można zarówno reperacji opon, jak i ich szybkiej wymiany lub wyważenia. Wulkanizacja mobilna to również dobry sposób na ominięcie kolejek w warsztatach. Przy wyborze usługi zaoszczędzić można czas, a cały serwis przebiega w komfortowej atmosferze.


Mobilna wulkanizacja w Warszawie – pomoc całą dobę


Mobilna wulkanizacja w Warszawie kierowana jest do wszystkich kierowców, którzy potrzebują pomoc z wymianą opony lub jej naprawą. To również rozwiązanie dla osób, które jazdą zajmują się zawodowo oraz nie posiadają potrzebnego sprzętu do zmiany ogumienia. Do serwisu zadzwonić można również w sytuacji pojawienia się nietypowych problemów. Fachowcy z wieloletnim doświadczeniem oferują specjalistyczne doradztwo. Mobilny serwis opon działa całą dobę 365 dni w roku. Dzięki temu niezależnie od pory dnia i nocy, a także w weekendy i święta przeprowadzić można niezbędne naprawy ogumienia. Warto zdecydować się na firmę, która oferuje szybki serwis i indywidualne podejście do klienta.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA