Zamknij
REKLAMA

Wybierasz się na zakupy? Poznaj wózki, które ułatwią Ci powrót do domu!

11:57, 02.03.2020 | Materiały Partnera
Skomentuj

Nawet codzienna wizyta w osiedlowym warzywniaku dla wielu osób jest wyzwaniem. Mowa nie tylko o seniorach, ale o wszystkich tych, którzy mieszkają daleko od sklepu albo na wysokich piętrach w blokach bez windy. Powód? Doniesienie zakupionych produktów do domu bywa kłopotliwe. Szczególnie, jeśli mamy problemy z kręgosłupem lub stawami, a dźwiganie ciężkich toreb zbytnio obciąża nasze mięśnie. Najlepszym rozwiązaniem okazują się wówczas wózki na zakupy. W nowoczesnych i funkcjonalnych wydaniach – zupełnie innych od tych, które już znamy.

Czym są wózki na zakupy i jak mogą pomóc w codzienności?

Nowoczesne wózki zakupowe to funkcjonalne wyroby opracowane z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę i dbają o własne zdrowie. Od lat używają ich seniorzy, a w ostatnim czasie również młodsi miłośnicy zakupów. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ innowacyjne modele są wysoce praktyczne, a przy tym designerskie. Stylowe wzory i modna kolorystyka idą w parze z zaawansowaną technologią. Wózki na zakupy występują w różnych wariantach, a wśród najpopularniejszych należy wymienić modele trójkołowe. Zostały one stworzone tak, aby ułatwić użytkownikom dotarcie z zakupami do domu oraz wchodzenie z nimi po schodach. Co ciekawe, wiele modeli wyposażono w specjalne zaczepy, pozwalające szybko umocować je na wózku sklepowym. Poruszanie się w ten sposób po markecie znacznie podnosi komfort zakupów.

Doskonałym przykładem akcesoriów zakupowych nowej generacji, okazują się wózki hiszpańskiej marki ROLSER: wysokiej klasy wyroby, które z łatwością można dopasować do własnych potrzeb. Są one dostępne u oficjalnego dystrybutora Rolser Sklep, który dostarcza wielofunkcyjne wózki pierwszorzędnej jakości. Do wyboru mamy m.in. kompaktowe modele składane, wózki ze skrętnymi przednimi kołami, certyfikowane wózki dwukołowe, czterokołowe do pchania, sześciokołowe wchodzące po schodach... Oferta jest na tyle rozbudowana, aby każdy zainteresowany znalazł dokładnie taki wózek, który spełni jego oczekiwania.

Spraw sobie designerski wózek na zakupy i zapomnij o dźwiganiu toreb

Nikt z nas nie lubi noszenia toreb, wypełnionych zakupami. Niestety, dotarcie z nabytymi produktami do domu to nieodłączny element każdej wizyty w sklepie. Chcąc chronić kręgosłup oraz mięśnie przed obciążeniami warto zainwestować w wózek, który powstał po to, by ułatwiać życie zakupowiczom. Modele marki Rolser doskonale radzą sobie z jazdą po nierównych powierzchniach czy z pokonywaniem krawężników. Pojemne wózki trójkołowe (z trzema kołami po każdej stronie) sprawnie wchodzą po schodach, zaś czterokołowe idealnie nadają się do pchania – bez wysiłku! Swobodne manewrowanie, możliwość szybkiego złożenia i designerski wygląd sprawiają, że wózki na zakupy zyskują na popularności. Jeśli masz dość męczących podróży ze sklepu do domu, zakup nowoczesnego wózka będzie dla Ciebie znakomitym wyborem. Sprawdź, co przygotował hiszpański producent, wybierz model dla siebie i z radością ruszaj na zakupy!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone