Zamknij
REKLAMA

Wieczór kawalerski z klasą - sprawdzone pomysły

13:35, 22.11.2019 | materiały partnera

Wieczór kawalerski to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego mężczyzny. Powinien zapadać zatem w pamięć i czynić z przyszłego pana młodego prawdziwego gościa honorowego. Aby tak się stało, jego organizatorzy powinni wziąć pod uwagę przede wszystkim charakter i upodobania biorącego ślub kolegi - tylko w taki sposób uda się zaplanować wieczór, który pozwoli mu poczuć się naprawdę wyjątkowo. Jak zatem zorganizować wieczór kawalerski w dobrym guście?

Dla aktywnego i żądnego przygód

Ponieważ wieczór kawalerski to tylko utarte określenie, można bez obaw skraść pana młodego na cały dzień, a nawet kilka dni doskonałej zabawy w gronie męskich przyjaciół i wykorzystać ten czas na dostarczające wielu wrażeń przygody. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się paintball, jazda quadem czy gokartami. Jeśli nie ograniczają nas fundusze, możemy pokusić się nawet o przygotowanie dla gościa specjalnego wyjątkowej niespodzianki - przejażdżki luksusowym lub naprawdę szybkim autem. Żądni mocnych doznań powinni rozważyć jeszcze bardziej energizujące rozrywki, takie jak skok spadochronowy, strzelnica czy wyjazd do parku linowego. 

Dla tradycjonalisty

Wieczór kawalerski z klasą nie wyklucza tradycyjnego wyboru, czyli wizyty w nocnym klubie ze striptizem. Jeżeli właśnie taki sposób spędzenia ostatniej wolnej nocy przed ślubem jest marzeniem przyszłego pana młodego, to warto to pragnienie spełnić, jednak wyłącznie w gentlemeńskim stylu, czyli w odpowiednio wybranym lokalu. Jedną z ciekawszych propozycji New Orleans Gentlemen’s Club w Warszawie - neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie - klub premium na najwyższym europejskim poziomie, który poza striptizem zapewnia swoim gościom również doskonałej jakości alkohole i jedzenie w swojej nocnej restauracji. Przed wyjazdem w tak stylowe miejsce warto poinstruować uczestników wieczoru kawalerskiego o odpowiednim dress codzie - w tym przypadku dopuszczalne są jedynie prawdziwie męskie i eleganckie stylizacje. 

Dla sentymentalisty

Nie każdy przyszły pan młody marzy o spędzeniu swojego wieczoru kawalerskiego w sposób żywiołowy i szalony oraz w towarzystwie nieznanych kobiet. Jeśli należy on raczej do romantyków i sentymentalistów, najlepiej zaplanować dla niego coś kameralnego i ograniczyć ilość uczestników wyłącznie do grona najbliższych przyjaciół. Może to być krótki wyjazd nad morze lub w góry, czy też zwykły grill lub ognisko nad jeziorem. Taka atmosfera to doskonała okazja do wspomnień, żartów i zwierzeń. Pożegnanie wolności nie musi być imprezą w wielkim stylu - niekiedy wystarczy powspominać dawne czasy i przygody, aby przygotować się na tą nową - założenie własnej rodziny. 

Organizując wieczór kawalerski, warto pamiętać, że niespodzianka nie zawsze okazuje się najlepszym rozwiązaniem. Znacznie bezpieczniejszą opcją jest porozumienie się z przyszłym panem młodym i poznanie jego oczekiwań, zarówno odnośnie planowanych atrakcji, jak i ubioru gości czy wyboru alkoholów. To najlepszy sposób, aby mieć pewność, że najważniejszy uczestnik tego wydarzenia będzie naprawdę usatysfakcjonowany i zapamięta ten wieczór na całe życie.

REKLAMA
(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone