Zamknij
REKLAMA

Doggi-Game - hodowla psów w przeglądarce!

07:47, 15.10.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Już od dawna znana jest wyjątkowa przyjaźń jaką łączy człowieka z psem. Ta licząca sobie już ponad 125 tysięcy lat znajomość stanowi jeden z lepszych dowodów na bliskość ludzi z psem i oddanie psa człowiekowi. Jednakże opieka nad psem to także spora odpowiedzialność. Pies nie jest zabawką na chwilę, nie zniknie gdy nam się znudzi, a tak jak każde inne stworzenie wymaga oddania, skierowania ku niemu uwagi i sporych pokładów troski. Wiele dzieci nie zdaje sobie często z tego sprawy, jak wiele czasu i uwagi należy poświęcić zwierzęciu zarówno gdy jest zdrowe jak i wtedy gdy wymaga leczenia. Z pomocą dla rodziców może przyjść gra Doggi the Game, która w jasny i precyzyjny sposób pozwoli ocenić czy dziecko sprawdzi się w roli opiekuna psa, ale też czy będzie w stanie sprostać roli hodowcy spów.

Zostań wirtualnym hodowcą!

Oferowana przez grę hodowla psów pozwala nam już na samym początku zdecydować jaki rodzaj psiaka będzie dla nas najlepszy. Każdy gracz może samodzielnie wybrać interesująca go rasę i zdecydować czy grając chce poświęcić uwagę psom "rasowym”, kundelkom lub też zając się rasami o innowacyjnym umaszczeniu. Gra poprzez opiekę nad czworonogami pozwala na rozwijanie relacji z psem, a także przez zdobywanie punktów na pięcie się w górę. Każdorazowe wykonywanie szeregu zadań i wyzwań pozwoli na zdobycie coraz wyższej pozycji w rankingu. Należy pamiętać jednak o tym, że niezależnie od rasy psa jaką wybierzemy trzeba mu poświęcać mnóstwo czasu i miłości co przełoży się na rozwinięcie relacji z naszym psiakiem.

Gdy już zaadoptujemy psa musimy poświęcać mu czas. Gra przekazuje nam, że hodowla psów to nie tylko karmienie czy spacery. Ważna jest także opieka nad psem, jego higiena, nieustanna zabawa z psem oraz zajęcie się nim pod względem wysokiej socjalizacji i łączności z ludźmi i ich nawykami.

Odpowiedni dobrana taktyka i oddanie mogą przynieść efekt w postaci doceniania naszego psa i naszej hodowli co zaowocuje podniesieniem naszej pozycji w rankingu hodowli. Poświęcenie uwagi psu wiąże się ze stopniową nauką psa „dobrych manier”, a więc posłuszeństwa. W gruncie rzeczy to od nas wtedy zależy, czy nasze działania przyniosą efekt w postaci wyhodowania przyjaciela lub psa o nieokiełznanym i trudnym charakterze. Pomocne w tym może być nauczenie psa sztuczek, które choć nie mają zastosowania w praktyce, są jednak dobrą nauka dla psa i spożytkowaniem przez niego energii.. Gra pozwala na jak najlepsze odwzorowanie realiów posiadania psa. Tym samym pamiętać trzeba o zapewnieniu psu najwyższej jakości karmy, sporej ilości zabawek i swojego miejsca do spania.

Opiekuj się psami

W grze mamy także możliwość założenia psiej hodowli. Koniecznej jest posiadanie dwóch dorosłych spów przeciwnej płci. Po rozmnożeniu możemy samodzielnie zaopiekować się swoimi szczeniakami lub też możemy pozwolić je komuś adoptować. Pierwsze rozwiązanie pozwoli nam na znalezienie partnerki lub partnera dla psa i tym samym nasza hodowla psów będzie jeszcze większa.

W Doggi the Game możemy nie tylko hodować psy, ale też odkupywać psy od innych hodowców. Wystarczy, że umieścimy zgłoszenie, że interesuje nas zakup psa. Ostateczna cena uzależniona jest jednak od interesującej nas rasy, a także jakości drugiej hodowli, tego jak psy zostały wychowane, czy są to psy rasowe lub wystawowe.

Jeśli chcesz się przekonać jak to jest być hodowcą psów z prawdziwego zdarzenia i szukasz darmowej gry o psach która pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwy właściciel czworonożnego przyjaciela, bądź też chcesz się przekonać czy sprawdzisz się w roli właściciela psa, to gra Doggi the Game  jest właśnie dla Ciebie.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone