Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:33, 22.01.2021
Zawód adwokata wszyscy doskonale kojarzą. Jednak niektórzy zanim nie będą zmuszeni skorzystać z jego usług, mają o tym zawodzie błędne przekonanie. Często opiera się ono na scenach z filmów czy seriali, z których można wywnioskować, że rola adwokata sprowadza się jedynie do wygłaszania płomiennych mów w sądzie. Niż bardziej mylnego, ponieważ kompetencje, które posiada adwokat są niezwykle szerokie i może on zaoferować nam pomoc w wielu sprawach, nie tylko tych, które wymagają stawania przez nas przed sądem w roli pozwanego bądź oskarżonego.
10:05, 22.01.2021
W nowoczesnym salonie podstawą jest narożnik. Jest on często wykorzystywany ze względów praktycznych jak i dekoracyjnych. Narożniki wypierają powoli ze sklepów kanapy, wersalki i fotele. Wszystko właśnie dzięki swojej praktyczności i designowi. Jak wyglądają narożniki i czym się wyróżniają? Narożniki są najczęściej w kształcie litery L, czasami także w kształcie litery U. Można je łatwo ustawić w rogu pomieszczenia. To taki mały wstęp. Więcej dowiecie się z poniższego artykułu. Zachęcam do przeczytania. Znajdziecie tu także praktyczne wskazówki i porady na czym się skupić w czasie dokonywania zakupu takiego narożnika.
12:45, 21.01.2021
Wszelkiego rodzaju odpady budowlane i poremontowe wymagają odpowiedniego sposobu utylizacji, który odpowiada przyjętym normom środowiskowym i obowiązującym przepisom prawnym. Tak kompleksowe usługi w zakresie utylizacji odpadów remontowych, budowlanych i gruzu oferują wyspecjalizowane podmioty zajmujące się gospodarką odpadami.
14:52, 19.01.2021
To już V edycja naszej sztandarowej akcji pomocowej. W tym roku będziemy pomagać kobietom znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Będzie to pomoc od kobiet, bo to one są głównie klientkami Rossmann – dla kobiet. Pobijmy wspólnie rekord – zbierzmy więcej niż te 5 mln w ubiegłym roku!
09:51, 18.01.2021
Złośliwi żartują, że wzięcie kredytu hipotecznego jest jak podpisanie cyrografu z diabłem. Choć słowa te są oczywistym dowcipem, warto pamiętać, że ten rodzaj umowy z bankiem faktycznie jest długoterminową decyzją, którą trzeba dokładnie przemyśleć, by uniknąć w przyszłości nieprzewidzianych skutków ubocznych. Postanowiliśmy pomóc wam w podjęciu decyzji i przygotowaliśmy krótki poradnik, z którego dowiecie się wszystkiego, co warto wiedzieć przed podpisaniem umowy o kredyt hipoteczny.
11:09, 15.01.2021
Zapłata podatku od środków transportowych jest obowiązkiem każdego posiadacza samochodu o wadze przekraczającej 3,5 tony. W tej definicji zawierają się więc samochody ciężarowe, autobusy, ciągniki siodłowe czy pojazdy wyposażone w przyczepy lub naczepy. To, jak wysokim podatkiem są objęte, zależy od dwóch czynników: liczby osi oraz dopuszczalnej masy całkowitej.
08:18, 15.01.2021
Już po raz jedenasty Rossmann wydał swój firmowy kalendarz, w którym modelkami były  pracownice naszych sklepów i centrali. W edycji na 2021 rok pozowały one w modowych kreacjach pokazujących jak zmieniała się moda przez dziesięciolecia XX i XXI wieku.
08:10, 14.01.2021
Przyszłość odnawialnych źródeł energii maluje się w jasnych barwach. Producenci paneli słonecznych i podzespołów instalacji fotowoltaicznych nieustannie ulepszają oferowaną technologię. Stale odkrywają nowe sposoby na zwiększenie sprawności ogniw. Nic więc dziwnego, że popularność systemów solarnych w Polsce rośnie.
14:46, 08.01.2021
Znak zodiaku Bliźnięta to nigdy niekończący się zastrzyk energetyczny. Osoby urodzone pod tym znakiem cechują się niezwykle dobrym zdrowiem, które pozwala im nadążyć za realizacją kolejnych wyzwań. Nie lubią przebywać w domu i tracić bezproduktywnie swojego czasu, czują w sobie wewnętrzną misję do zgłębiania tajemnic ludzi i świata. Bliźnięta często bywają egocentryczne, lubią skupiać na sobie uwagę. Pełny horoskop dla Bliźniąt znaleźć możesz na stronie https://www.wrozbyonline.pl/horoskop/62/1/6/planet-a-znaki-zodiaku/bliznieta
10:09, 08.01.2021
Dla każdego gracza niezwykle ważne jest umeblowanie i wyposażenie pomieszczenia lub kąta, w którym granie w gry będzie się odbywać, w końcu gracz może spędzać w tym miejscu naprawdę długie godziny, więc warto by było ono komfortowe. Pomijając oczywiście samo wyposażenie związane z komputerem, ważne są w zasadzie dwa meble. Fotel, który musi być wygodne i odpowiednio dobrany pod użytkownika, aby nie powodować żadnego dyskomfortu, nawet podczas bardzo długiego przesiadywania przed komputerem. Drugim meblem będzie oczywiście biurko, które po pierwsze powinno mieć odpowiednie otwory na kable, a także powinno być wystarczająco duże, aby pomieścić wszystko co potrzebne dla gracza. Na rynku jest tak dużo różnych rodzajów i modeli biurek, że naprawdę ciężko jakieś wybrać. Dość dużą popularnością, cieszą się ostatnio biurka podnoszone, ale czy faktycznie są warte zakupu?
REKLAMA
00:00, 08.01.2021
Dobór dekoracji okiennych ma decydujący wpływ na estetykę wnętrza, ponieważ może znacznie odmienić jego wygląd. Właściwe dopasowane zasłony nie tylko efektownie zdobią pomieszczenie, lecz również nadają mu ciepła, budują nastrój, a także powiększają lub zmniejszają optycznie przestrzeń.
00:00, 08.01.2021
Aby pasza dla bydła w pełni pokrywała zapotrzebowanie zwierząt na składniki odżywcze, musi odznaczać się odpowiednią jakością. Wpływa na to zarówno jej skład, jak i sposób magazynowania - np. brak zanieczyszczeń, pleśni, zawilgoceń czy przemarznięcia. Pasze bydła dzieli się na objętościowe suche, objętościowe soczyste oraz treściwe, a także różne dodatki mineralno witaminowe. Ich odpowiedni dobór i jakość generują prawidłowy rozwój zwierząt, a tym samym przyczyniają się do wzrostu produktywności. Jak wygląda klasyfikacja pasz dla bydła?
07:51, 28.12.2020
Wielu chorych oraz ich najbliższych zastanawia się, jak leczyć alkoholizm w domu. Alkoholizm jest postępującą i nieuleczalną chorobą, której (bez odpowiedniego przygotowania) nie da się skutecznie leczyć w domu. Można jednak motywować osobę uzależnioną do podjęcia terapii, którą prowadzi poradnia lub ośrodek leczenia uzależnień. Nieocenione w przebiegu terapii oraz późniejszym utrzymaniu trzeźwości jest wsparcie bliskich, ponieważ choremu bardzo trudno będzie samodzielnie dążyć do abstynencji.
09:17, 23.12.2020
I okazuje się, że razem wychodzi to nam całkiem nieźle! Klienci Rossmanna już to wiedzą, bo tak dzieje się od czterech lat: robiąc zakupy, pomagają. To pomaganie jest bardzo proste.
00:01, 18.12.2020
Zakupy, porządki, przygotowanie wigilijnych potraw - lista rzeczy do zrobienia przed świętami jest długa. Warto jednak na chwilę zatrzymać się, a także podzielić się magicznymi chwilami i powalczyć o nagrody. Jak to zrobić? 
REKLAMA