Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 19.05.2022
Alergia to dosyć powszechna w ostatnich czasach dolegliwość, która w szczególności w okresie wiosenno-letnim uprzykrza życie wielu alergikom. Z problemem tym można jednak walczyć, stosując w tym celu odpowiednie leki przeciwalergiczne. Po jakie jednak leki można sięgać i jakie jest ich działanie?
14:21, 17.05.2022
Trudności ze snem czy wręcz bezsenność to problem, który dotyka wielu Polaków. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być różne. Często jest to po prostu stres. Jednak równie częstą przyczyną bezsenności jest zła dieta. Oznacza to, że skutecznym sposobem na bezsenność może być po prostu zmiana złych wieczornych nawyków żywieniowych. Co zatem warto jeść i pić, aby nie mieć problemów ze snem?
13:48, 17.05.2022
Najczęstszymi sposobami na uzyskanie pożyczki jest odwiedzenie stacjonarnej placówki danej firmy, lub wypełnienie formularza na stronie internetowej. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że alternatywnym rozwiązaniem jest pożyczka na SMS, w przypadku której to telefon komórkowy będzie kluczowym narzędziem. Jak wygląda proces zaciągania pożyczki na SMS, i czy takie rozwiązanie jest warte uwagi?
13:09, 16.05.2022
Rossmann po raz kolejny zdobył dwa prestiżowe tytuły za działania na rzecz pracowników. Nasza firma otrzymała nagrodę „Friendly Workplace 2022” oraz „Solidny Pracodawca Roku 2022”.
00:00, 14.05.2022
Każdy człowiek w ciągu swojego życia przesypia blisko 1/3 jego czasu. Sen jest bardzo ważny dla ludzkiego organizmu, pozwala wypocząć i zregenerować siły, wpływa na pracę mózgu, poprawia samopoczucie oraz odporność organizmu. Dlatego też, sen jest tak samo ważny dla zdrowia człowieka jak prowadzenie aktywnego stylu życia oraz zdrowia i zbilansowana dieta. Dzięki doniesieniom współczesnej medycyny posiadamy coraz więcej informacji na temat snu. Wiadomo już, że sen dzieli się na kilka faz, które mają kluczowe znaczenie dla wysypiania się i poczucia bycia zregenerowanym. Jakie w takim razie wyróżnia się cykle i fazy snu?
REKLAMA
14:54, 12.05.2022
Naszyjnik zdobi nie tylko szyję kobiet, ale i mężczyzn. Panowie coraz chętniej stawiają na subtelne lub masywniejsze łańcuszki, traktują biżuterię jako ciekawe uzupełnienie stylizacji. O jakim splocie wybrać ten wyjątkowy dodatek? Przedstawiamy najpopularniejsze sploty łańcuszków męskich i podpowiadamy, który będzie najlepszym wyborem!
15:24, 09.05.2022
Czas renesansu nastał w końcu dla Frankowiczów, bowiem rekordowe ilości spraw, które wpłynęły na przestrzeni ostatnich miesięcy do sądów, a co za tym idzie – równie duża ilość pozytywnych orzeczeń na rzecz Frankowiczów sprawia, że coraz więcej kredytobiorców decyduje się na pożegnanie się z toksycznym kredytem. Rekordowa ilość pozwów, to widmo sprawiedliwości dla Frankowiczów, ale też wolniejsze rozpatrywanie spraw na wokanadach. Jest jednak pewien sposób na ich przyśpieszenie!
15:17, 05.05.2022
Chyba nie ma dla nas niczego bardziej komfortowego, niż położenie się w czystej i pachnącej pościeli. Okazuje się, że jednak wiele osób ma problem z utrzymaniem tych elementów w należytej czystości. Na czym głównie polega problem?
00:00, 03.05.2022
To były bardzo długie, wyczerpujące i osamotniające dwa lata. Po takim czasie izolacji, rozłąki i przykrych sytuacji, ludzie lgną do siebie i pragną bliższego kontaktu niż tylko rozmowa za pomocą komunikatora internetowego. Nie inaczej jest w przypadku naszego życia zawodowego. Mimo wielu wygód związanych z home office, masa pracowników chce powrotu do firmy, by mieć kontakt z kolegami i koleżankami. Co więcej, popyt na imprezy integracyjne „face to face” powrócił ze zdwojoną siłą. Dlaczego warto zaserwować naszym działom, firmom i korporacjom właśnie tę rozrywkę? O czym warto pamiętać i komu powierzyć zadanie organizacji takiego eventu?
09:30, 29.04.2022
Przedłużanie rzęs to popularny trend w urodzie, który w ostatnich latach zyskuje na popularności. Wykonuje się je poprzez nałożenie kleju do rzęs na rzęsy, a następnie przyklejenie ich grzebieniem lub szczoteczką do naturalnych rzęs.
REKLAMA
15:45, 27.04.2022
Łuszczyca stawowa to dolegliwość dotykająca dużą część osób cierpiących na zwyczajną łuszczycę. Najczęściej atakuje stawy kręgosłupa. Podpowiadamy, jakie są objawy łuszczycy stawowej i jak sobie z nią radzić.
11:36, 27.04.2022
Znasz ten dreszczyk, który towarzyszy pakowaniu plecaka na wyjazd autostopem? A może pamiętasz, jak to jest godzinami gubić się w malutkich uliczkach Wenecji…? Niby chcesz odnaleźć ten jeden most, prowadzący do pizzerii, w której zajadałeś się focaccią parę lat wcześniej. Jednocześnie pasuje Ci ten stan zagubienia się w pięknym mieście. Gdy kochasz podróżować, wiesz, że właśnie dla takich momentów żyjesz…
08:00, 26.04.2022
Pierwsze miesiące nowego roku to dobry moment, aby rozważyć zmianę pracy, a pokłady świeżej energii i motywacji wykorzystać do rozpoczęcia przygody u nowego pracodawcy. Gdzie najlepiej szukać pracy i na co zwracać uwagę?
14:58, 25.04.2022
Zlewozmywaki wykonane z granitu w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużą popularnością. Prezentują się one bardzo elegancko, a także są one niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne w tym na zarysowania. Warunkiem ich długiej przydatności jest jednak właściwe czyszczenie i pielęgnacja. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na ten temat.
08:19, 25.04.2022
Każdy właściciel pojazdu mechanicznego ma obowiązek wykupienia polisy OC. Najwięcej za ubezpieczenie OC płacą młodzi i niedoświadczeni kierowcy. Sprawdź, gdzie najlepiej kupić ubezpieczenie pierwszego samochodu!
REKLAMA
REKLAMA