Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
14:26, 11.04.2019
Też się nad tym zastanawiasz? Marzy Ci się spokój, cisza, czyste powietrze. Chcesz uciec od zgiełku i korków. To na co czekasz? Pod Warszawą trwa budowa nowych, nowoczesnych domów z ogródkiem. Szybko znajdą nowych właścicieli. Jeżeli chcesz być jednym z nich, powinieneś się pośpieszyć.
10:09, 08.04.2019
Pobyt w Kazimierzu Dolnym zaostrza apetyt nie tylko na piękne widoki, ale także na smaczne jedzenie, które dopełniłoby wrażeń związanych z wizytą w tym malowniczym miasteczku. Całodzienne zwiedzanie i spacery nad Wisłą sprawiają, że myśli się już tylko o tym, żeby wygodne usiąść i zregenerować siły. Restauracji w Kazimierzu Dolnym – jak w każdym mieście turystycznym – nie brakuje, ale jeśli chcemy, żeby także wrażenia kulinarne były niezapomniane, nie warto wybierać przypadkowego miejsca. Restauracja Pod Basztą specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych do 60 osób. Z uwagi na duże zainteresowanie tą popularną restauracją, właściciele organizują także imprezy okolicznościowe – imieniny, chrzciny, komunie czy innego rodzaju spotkania towarzyskie wymagające ustalenia specjalnego menu i wynajęcia całego lokalu na dłuższy czas.
13:47, 02.04.2019
Nazwa „żagiel tarasowy” nie jest oczywiście przypadkowa – świetnie oddaje wygląd tego produktu. Jego przeznaczeniem jest osłona przed słońcem, a montować można go w każdym ogrodzie, w którym znajdzie się wystarczająco dużo miejsca. Podobne konstrukcje sprawdzą się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i firmowych – świetnie będą wyglądać w ogródkach kawiarni czy restauracji. Dodają klasy, więc na pewno więcej ludzi będzie do takich miejsc zaglądać. Żagle tarasowe wyróżniają się ciekawym wyglądem, ale też naprawdę dobrze zabezpieczają przed słońcem czy deszczem. W tekście wyjaśniamy czym dokładnie są i jak z pomysłem zaaranżować przestrzeń ogrodową przy ich użyciu!
12:49, 15.03.2019
Kraj na południu Europy, który mimo ciepłego klimatu nie gromadzi turystów na wybrzeżach? Oczywiście Włochy! Tylko tu plaże nie są na pierwszym miejscu. Bo też i faktycznie kraj ten ma o wiele więcej do zaoferowania. My wybraliśmy siedem miejsc, które warto zobaczyć.
12:20, 06.03.2019
Prywatność i bezpieczeństwo w sieci to dwa bardzo ważne pojęcia. To od nich zależy czy możemy komfortowo korzystać z portali społecznościowych, stron internetowych lub serwisów oraz czy nie przyniesie to ze sobą negatywnych skutków. Internet ma do zaoferowania bardzo wiele ciekawych i interesujących rzeczy, lecz warto przy korzystaniu z nich pamiętać o kilku zasadach. Przestrzegając ich, znacząco zwiększymy poziom bezpieczeństwa oraz gwarantujemy sobie wysoki poziom prywatności. Jak zatem dbać o bezpieczeństwo i prywatność w sieci? O czym warto pamiętać? Czego nie wolno nigdy robić? Odpowiedzi, przydatne wskazówki oraz porady prezentujemy w dalszej części tekstu.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
00:00, 30.10.2018
Bardzo często mając na myśli usługi motoryzacyjne, automatycznie kojarzymy je wyłącznie z naprawą samochodów, lub ze sprzedażą części samochodowych. Okazuje się, że takich możliwości jest zdecydowanie więcej. Żeby się jednak o nich dowiedzieć nieco więcej, dobrze jest zapoznać się z profilem jednych z najpopularniejszych firm działających na terenie Polski.
10:04, 23.10.2018
Przychód i dochód to pojęcia utożsamiane ze sobą. Dzieje się tak zwłaszcza w języku potocznym. Czasami nieświadomie popełniamy ten błąd. Poznaj zasadniczą różnicę pomiędzy nimi i już nigdy więcej nie używaj ich zamiennie.
10:01, 23.10.2018
Traktuje się je jako jedną z wielu chorób XXI wieku. Mimo że jest bardzo powszechna, mało się o niej mówi, a stosunek do niej jest wręcz lekceważący. Jak rozpoznać, czy jesteśmy przepracowani? Jakie są objawy tej dolegliwości?
09:55, 23.10.2018
Jeżeli ukończyłeś szkołę zawodową – masz większe szanse na znalezienie lepiej płatnej pracy niż osoby, które ukończyły technikum. Jak to jest możliwe?
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
08:29, 24.09.2018
W tramwaju i w autobusie. W sklepie, banku, aptece i przychodni. Czekając na przystanku, stojąc w korkach, robiąc zakupy. W pracy i w domu. Zajmując się banalnymi lub poważnymi sprawami. Wtedy, gdy masz wolny czas i wtedy, gdy Twój grafik pęka w szwach. Bez względu na miejsce, czas i okoliczności – wymarzona oferta pracy może pojawić się na Twoim telefonie. Dowiedz się, jakie korzyści niesie aplikacja do szukania pracy Pracuj.pl.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
2
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone