Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
14:31, 11.12.2019
Ileż to razy poruszając się samochodem zastanawiamy się nad tym, czy naprawdę tak trudno wpaść na to, by nie umieszczać włazów studzienek na jezdni? A przecież budowa lub gruntowny remont drogi wydaje się doskonałą okazją do tego, by ich uniknąć. Często w dodatku znajdują się one dokładnie tam, gdzie toczą się nasze koła. Jeśli nie wszystko zostało wykonane prawidłowo, a liczba ciężkich pojazdów przejeżdżających w danym miejscu jest duża, będą osiadać, a to drastycznie obniża komfort jazdy. Czy da się coś z tym zrobić?
13:57, 11.12.2019
Rosnące ceny prądu oraz wszechobecna niepewność zmuszają właściciel domów do oszczędności lub poszukiwania alternatywnych metod jego pozyskiwania. Ekologicznym, praktycznym oraz coraz popularniejszym rozwiązaniem są panele fotowoltaiczne.
13:35, 22.11.2019
Wieczór kawalerski to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego mężczyzny. Powinien zapadać zatem w pamięć i czynić z przyszłego pana młodego prawdziwego gościa honorowego. Aby tak się stało, jego organizatorzy powinni wziąć pod uwagę przede wszystkim charakter i upodobania biorącego ślub kolegi - tylko w taki sposób uda się zaplanować wieczór, który pozwoli mu poczuć się naprawdę wyjątkowo. Jak zatem zorganizować wieczór kawalerski w dobrym guście?
12:27, 22.11.2019
Jeżeli internauta dopisuje do wyszukiwanego hasła konkretną miejscowość, to najprawdopodobniej ma dość pilną potrzebę i zamierza przeznaczyć na nią pieniądze. Ta firma, która będzie wyświetlała się w Google wyżej na wpisane przez użytkownika zapytanie, ma zdecydowanie największe szanse na pozyskanie nowego klienta. Profesjonalne pozycjonowanie stron pozwala piąć się w górę internetowych rankingów. Trzeba sobie jednak uświadomić, że SEO z przyległościami to złożony proces, a nie proste przełączenie przycisku.
10:12, 12.11.2019
Istnieją trzy drogi, prowadzące do podziału majątku po rozwodzie. Jedną z nich jest zawarcie stosownej umowy u notariusza, drugą podział w postępowaniu rozwodowym (najrzadziej stosowane rozwiązanie), trzecią zaś osobne postępowanie, wszczęte podczas trwania sprawy rozwodowej lub już po ogłoszeniu wyroku. Każda z dróg wiąże się z komplikacjami, które mogą, ale nie muszą wystąpić. W poniższym wpisie poruszamy wybrane z nich.
14:38, 28.10.2019
Czy wiesz, ile terenów zielonych, parków i miejsc wypoczynku urządzono na Mazowszu przez ostatnie 15 lat dzięki środkom z Unii Europejskiej?
4
11:21, 25.10.2019
Prowadzenie biznesu bez dbania o obecność w sieci wydaje się z góry skazane na porażkę. Tylko w Polsce 28 milionów osób codziennie korzysta z internetu – i ta liczba stale rośnie, więc e-marketing również zyskuje na znaczeniu. Według ekspertów z agencji AFTERWEB za jego najważniejszy element trzeba uznać pozycjonowanie stron, obliczone na poprawę widoczności w wyszukiwarce Google. Osiągnięcie miejsca w TOP 5 rankingów wcale nie jest takie proste, jak to niektórzy przedstawiają.
13:44, 24.10.2019
Czy wiesz, ile targowisk na Mazowszu zostało wybudowanych lub zmodernizowanych przez ostatnie 15 lat dzięki środkom z Unii Europejskiej?
11:04, 22.10.2019
Czy wiesz, ile stacji uzdatniania wody na Mazowszu zostało wybudowanych lub zmodernizowanych przez ostatnie 15 lat dzięki środkom z Unii Europejskiej?
09:05, 22.10.2019
W Polsce obowiązek wykupu polis OC ciąży na właścicielach aż na 25 mln samochodów. To właśnie z myślą o nich powstał kalkulator ubezpieczeń OC. Internetowe, bezpłatne narzędzie pozwala w szybki sposób porównać ceny i wybrać najlepszą ofertę.
10:11, 18.10.2019
Czy wiesz, ile kilometrów sieci wodociągowych i kanalizacyjnych na Mazowszu wybudowano przez ostatnie 15 lat dzięki środkom z Unii Europejskiej?
09:13, 17.10.2019
Czy wiesz, ile hektarów użytków rolnych scalono na Mazowszu przez ostatnie 15 lat dzięki środkom z Unii Europejskiej?
07:47, 15.10.2019
Już od dawna znana jest wyjątkowa przyjaźń jaką łączy człowieka z psem. Ta licząca sobie już ponad 125 tysięcy lat znajomość stanowi jeden z lepszych dowodów na bliskość ludzi z psem i oddanie psa człowiekowi. Jednakże opieka nad psem to także spora odpowiedzialność. Pies nie jest zabawką na chwilę, nie zniknie gdy nam się znudzi, a tak jak każde inne stworzenie wymaga oddania, skierowania ku niemu uwagi i sporych pokładów troski. Wiele dzieci nie zdaje sobie często z tego sprawy, jak wiele czasu i uwagi należy poświęcić zwierzęciu zarówno gdy jest zdrowe jak i wtedy gdy wymaga leczenia. Z pomocą dla rodziców może przyjść gra Doggi the Game, która w jasny i precyzyjny sposób pozwoli ocenić czy dziecko sprawdzi się w roli opiekuna psa, ale też czy będzie w stanie sprostać roli hodowcy spów.
07:48, 10.10.2019
Od początku 2019 roku mamy możliwość odpisania od dochodu wydatków na przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji budynku mieszkalnego. Resort Ministerstwa Finansów wydał niedawno obszerne wyjaśnienia dotyczące nowych przywilejów podatkowych w ramach tzw. ulgi termomodernizacyjnej.
16:53, 09.10.2019
Czy wiesz, ile pieniędzy wydano na Mazowszu w ramach programu rozwoju obszarów wiejskich przez ostatnie 15 lat dzięki środkom z Unii Europejskiej?
REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone