Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:23, 22.10.2021
Duże materace o wymiarach 200x200 cm cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony osób, które mogą pochwalić się przestronną sypialnią. Nie ulega wątpliwości, że na takie łóżko potrzebujemy naprawdę dużo wolnego miejsca. Biorąc pod uwagę, że zakup materaca to inwestycja długoterminowa, przy zakupie warto wziąć pod uwagę kilka istotnych kryteriów. W ten sposób pozyskasz materac 200x200, który na przestrzeni lat będzie oferował oczekiwany poziom komfortu.
00:00, 16.10.2021
Zasadę działania pralni chemicznej zna praktycznie każdy. Tego typu miejsca chętnie przyjmują odzież, która potrzebuje specjalnego traktowania oraz rzeczy wielkogabarytowe, jak kołdry, czy narzuty. Jak to jednak wygląda w przemysłowej wersji takiego biznesu?
14:22, 12.10.2021
Czym jest technologia M.2 NVMe SSD? NVMe SSD to protokół komunikacyjny, który służy do przesyłania danych. Został on opracowany w odpowiedzi na stale rosnącą liczbę danych. Technologia ta została zaprojektowana z myślą o dyskach SSD, podłączonych do procesora za pomocą interfejsu PCI Express. NVMe PCIe niesie za sobą mnóstwo korzyści. Najważniejszą z nich jest wysoka prędkość. Dysk M.2 NVMe SSD umożliwia błyskawiczne przenoszenie i przetwarzanie dużej ilości danych, szybsze wykonywanie zadań oraz zapisywanie i ładowanie plików.
12:05, 12.10.2021
Umiejętne przekazywanie wiedzy to klucz do sukcesu. Nie zawsze nauczyciel szkolny jest w stanie poświęcić wystarczającą ilość czasu na to, by zapoznać grupę z konkretnymi zagadnieniami. W efekcie po skończonych zajęciach pojawia się problem z rozwiązywaniem zadań. W późniejszym czasie wszelkie testy czy egzaminy także bywają problematyczne, gdyż nie ma podstaw z wiedzy teoretycznej, którą można by było wykorzystać w praktyce. Odpowiednie podejście do wyjaśnienia danego tematu, ale przede wszystkim sposób przekazywania wiedzy tak, by był zrozumiany, dla konkretnej grupy wiekowej bywa trudny. Wielu nauczycieli mimo posiadanego wykształcenia, nie ma daru nauczania. W efekcie u uczniów pojawia się niechęć do uczestniczenia w zajęciach, a z czasem i brak motywacji do działania. W jaki sposób przeciwdziałać? Jak sobie radzić z problemami z nauką ucznia?
09:26, 11.10.2021
Dres kojarzy nam się przede wszystkim z komfortem i wygodą. Jeszcze do niedawna spodnie dresowe towarzyszyły nam tylko podczas joggingu, ćwiczeń i odpoczynku w domowym zaciszu. Nie do pomyślenia było nosić je do szpilek w towarzystwie eleganckiej torebki! Moda jednak zaskakuje i wywraca świat do góry nogami, dlatego dziś wygodne dresy możemy założyć niemal do wszystkiego. Tak, spodnie dresowe mogą być eleganckie. Jaki model wybrać, by wyglądać po prostu dobrze?
14:57, 08.10.2021
Starając się o kredyt hipoteczny, mamy nadzieję, że uda się go uzyskać na dobrych warunkach. Żeby tak było, warto porównać różne opcje i złożyć wniosek nie tylko do jednego, ale do kilku banków. Ilu? Sprawdzamy.
12:09, 05.10.2021
Słowo “impreza” nabrało w 2020 roku zupełnie nowego znaczenia. Obecnie kojarzy się nam ono z małymi grupkami ludzi, przeważnie u kogoś w domu i przeważnie w gronie znajomych i przyjaciół, z którymi widujemy się bardzo często. Zatłoczone lokale, puby i restauracje wspominamy z łezką w oku – a zanim wrócimy do dawnej normalności, musimy radzić sobie ze wszystkimi ograniczeniami i obostrzeniami spowodowanymi pandemią. Podobnie sprawa ma się z imprezami firmowymi. Czy eventy dla pracowników w formie online to przyjemna odmiana od home office czy smutna konieczność, z której nie da się wykręcić wymówkami z cyklu „auto zepsuło mi się po drodze” lub „autobus ugrzązł w korku”? Jaka jest prawda o firmowych wydarzeniach w formie zdalnej?
12:00, 04.10.2021
Lato się skończyło. Twoje włosy pewnie wciąż mają naturalne refleksy, które namalowało na nich słońce. Choć wrzesień jest jeszcze dosyć ciepły, to jednak nie da się ukryć, że nadchodzi jesień.
11:12, 04.10.2021
Przeciągające się problemy z obsadzeniem wakatów w wielu firmach spowodowały, że pracodawcy zrezygnowali z zatrudniania na okres próbny lub na umowy cywilnoprawne. Coraz częściej oferuje się stały etat i umowę o pracę. Wisienką na torcie jest wysokie wynagrodzenie. Zobacz, w których branżach zdarza się to najczęściej.
14:37, 01.10.2021
Agencja pracy tymczasowej to pojęcie znane zdecydowanej większości z nas. Niemniej jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, czym ona jest i jaka jest zasada jej działania. Tymczasem okazuje się, że może ona pomóc naprawdę wielu firmom. Dzięki jej pomocy mogą zostać pozyskani pracownicy z Ukrainy, ale nie tylko. Warto więc wiedzieć, co właściwie możemy zyskać dzięki agencji.
12:46, 29.09.2021
Piękne, lśniące i mocne włosy są ogromnym atutem, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Jeśli nasze włosy są naturalnie gęste i grube, to łatwiej będzie nam osiągnąć efekt bujnej czupryny czy pięknej tafli, jednak nawet cienkie i liche włosy można nieco wzmocnić, i to bez specjalistycznych wcierek czy odżywek. Nie bez znaczenia jest bowiem to, co jemy. Jaka dieta sprzyja pięknym, zdrowym włosom?
09:00, 29.09.2021
1 października to Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji Rossmann organizuje webinar, jakiego jeszcze nie było. UŚMIECH ROBI DZIEŃ DOBRY to 6 godzin inspirujących spotkań, rozmów, wykładów i warsztatów, z których dowiemy się, jak dbać o szeroko pojęty fizyczny i psychiczny dobrostan. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilach społecznościowych Rossmanna w godzinach 11.00-17.00. Może wziąć w nim udział każdy, kto w codziennym życiu poszukuje pozytywnej energii, radości i harmonii – oczywiście bezpłatnie! 
14:55, 27.09.2021
Chcesz szybko sprzedać posiadane mieszkanie? Stworzenie atrakcyjnego ogłoszenia i jego dystrybucja na portalach ogłoszeniowych to nie wszystko – musisz jeszcze przygotować się na pytania potencjalnych nabywców. Dowiedz się, jakie kwestie najczęściej interesują kupujących.
12:00, 27.09.2021
Na stronie akcji „Rossnę! z dobrymi nawykami” na rodziców i dzieci czekają podcasty, filmiki, quiz oraz propozycje zabaw edukacyjnych, które pomogą w nauce dobrych nawyków higienicznych, żywieniowych, a nawet społecznych wśród najmłodszych. Relacje z rówieśnikami, zdrowe drugie śniadanie, odpowiednia higiena poza domem – to tylko kilka przykładów poruszanych tematów. Wszystkie materiały zostały opracowane we współpracy z ekspertami.
14:27, 22.09.2021
Kolejna, przepiękna metamorfoza w gabinecie Projekt Zdrowie. Pan Jakub, pod okiem dietetyka, zmienił swoje nawyki żywieniowe i schudł 13 kilogramów. Bohater tej metamorfozy podkreśla, że dawno nie czuła się tak dobrze, jak teraz.  
REKLAMA