Zamknij
REKLAMA

Artykuły toaletowe - dlaczego warto zamawiać je hurtowo i jak zadbać o dobry stan firmowej toalety?

14.32, 22.09.2022 materiał partnera
pixabay

Obchodzenie się bez papieru toaletowego to coś, czego nikt nie chce doświadczyć. Łatwo zauważyć, jak ważny jest ten produkt w naszym codziennym życiu, w momencie, gdy go zabraknie. Na zakup hurtowej ilości papieru toaletowego decydują się nie tylko branże usługowe, ale również osoby prywatne. Zapas papieru sprawdzi się zawsze - nie tylko, kiedy odwiedzają nas goście, ale także, gdy chorujemy i ostatnią aktywnością, o której marzymy, jest spacer do supermarketu po papier toaletowy. Dlaczego jeszcze warto kupować papier w hurtowych ilościach? Jakie inne produkty stosowane w toalecie warto kupić w większej ilości na zapas? 

Produkty toaletowe, które warto kupić w hurtowych ilościach 

Ustaliliśmy już, że hurtownia papieru toaletowego może uratować nas przed przykrymi doświadczeniami. Co jednak jeszcze możesz zamówić wraz z papierem? Bez wątpienia doskonałym pomysłem jest zaopatrzenie się w mydło w płynie w dużych pojemnikach. Jeśli masz wystarczająco miejsca na magazynowanie, śmiało postaw na 5-litrowe opakowania mydła w płynie. Tańszą opcję zamawiania hurtowych ilości produktów toaletowych proponujemy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. Jakie firmy powinny zainteresować się zakupem? 

Hurtownia papieru toaletowego - dla jakich branż? 

Chociaż zakupy hurtowe nie są konieczne dla każdej firmy, branże wymienione poniżej w dużym stopniu od nich zależą: 

  • usługi porządkowe i sanitarne 
  • branża medyczna 
  • obiekty użyteczności publicznej 
  • branża hotelarska 
  • usługi gastronomiczne 

Rzeczy, które odstraszają klientów od firmowych toalet  

Ciężko pracujesz, aby zadbać pozytywne skojarzenia u swoich klientów, które ostatecznie budują integralność marki i prowadzą do lojalnych odbiorców? Szkoda by było, gdyby cały ten wysiłek został zmarnowany z powodu złego doświadczenia w łazience. Zgadza się, wizerunek Twojej marki to nie tylko wiadomość, którą wysyłasz publicznie, ale także wrażenie, jakie tworzysz, gdy ludzie odwiedzają Cię w Twojej firmie - w każdym pomieszczeniu. 

Puste lub zacięte dozowniki 

Papier toaletowy, mydło i ręczniki papierowe to niezbędne artykuły, które promują dobrą higienę osobistą w toalecie. Nieutrzymywanie dystrybutorów odpowiednio zaopatrzonych i w dobrym stanie technicznym może pozostawić niezatarte wrażenie długo po tym, jak Twój klient wyszedł. Warto więc zamawiać hurtowe ilości artykułów toaletowych, by nie dopuścić do takich sytuacji.  

Nieporządek 

Niespłukane toalety, ręczniki papierowe lub papier toaletowy na podłodze, woda wokół umywalki - skuteczny przepis na ucieczkę klienta, który skorzystał z toalety znajdującej się w Twojej firmie. Ważne jest, aby ustalić częstotliwość czyszczenia i zamawiania chemii oraz artykułów toaletowych. Pozwoli to zachować toaletę w jak najlepszy stanie.  

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%