Zamknij

Dlaczego warto włączyć plastikowe słoiki do Twojej oferty?

10:53, 31.01.2024 art. sponsorowany Aktualizacja: 10:53, 31.01.2024
Bycie przedsiębiorcą to ciągłe planowanie strategii biznesowej, wprowadzanie zmian i innowacyjnych rozwiązań. Dotyczy to nie tylko kwintesencji danego produktu, ale także jego opakowania. Wśród popularnych rozwiązań jest np. słoik szklany lub słoik plastikowy. W tym artykule chcemy skupić się na tym drugim rodzaju opakowań, który posiada wiele zalet, a tym samym warto wprowadzić go do swojej marki.

Słoiki, podobnie jak wszystkie inne produkty, mogą różnić się od siebie jakością. Dlatego, jeśli jesteś przedsiębiorcą, który zamierza zaopatrzyć się w hurtową ilość słoików plastikowych, najpierw powinieneś poszukać dostawcy, który będzie cieszył się dobrą opinią i niezawodnością. Po umieszczeniu na takim słoiczku własnego logo, to opakowanie będzie wizerunkiem firmy. Hurtownią godną polecenia jest producent opakowań EMCOR, który od wielu lat istnieje na rynku i posiada bogatą ofertę słoików oraz butelek wykonanych z wysokiej jakości plastiku.

Największe zalety słoików plastikowych

Opakowania plastikowe dominują wśród artykułów spożywczych, kosmetyków czy w branży farmaceutycznej. Powodów tego stanu rzeczy jest kilka. Przede wszystkim plastik jest tworzywem wytrzymałym, który świetnie znosi różne warunki i przy zachowaniu minimalnych środków ostrożności nie ma ryzyka, że ulegnie uszkodzeniu czy odkształceniu podczas transportu. Przedsiębiorcy cenią słoiki plastikowe również za to, że dostępne są w relatywnie niskich cenach. A im mniejsze koszty produkcji, opakowań i transportu, tym niższa cena finalna i tym samym produkt jest dostępny dla większego grona odbiorców. Ponadto, sięgając po przezroczyste słoiki z plastiku można wyeksponować zawartość, co w wieku przypadkach może zachęcić do zakupu towaru. Kolejną zaletą plastikowych opakowań jest też to, że są one lekkie, a zatem można je włożyć do torebki i zabrać ze sobą do pracy, szkoły czy w podróż.

Zastosowanie słoików plastikowych

Na wstępie należy podkreślić, że słoik plastikowy może przybierać różne wielkości oraz kolory. A to sprawia, że bez problemu można perfekcyjnie dopasować go do swojego produktu. Co najczęściej sprzedawane jest w opakowaniach z tworzywa PET? Przede wszystkim różnego rodzaju kosmetyki – od kremów, szamponów aż po pomadki czy pudry, leki i suplementy diety oraz artykuły spożywcze. Chyba nie ma osoby, która nie zajadałaby się marmoladą, kremem orzechowym czy innym smakołykiem z plastikowego pudełka. Tak naprawdę bez chwili wahania można stwierdzić, że słoiki plastikowe są niebywale uniwersalne i sprawdzą się w większości branż. Na wysokiej jakości słoiku plastikowym można nakleić dowolną naklejkę z logo marki oraz informacją o produkcie, która będzie idealnie wyeksponowana.

Atrakcyjna cena, duża wytrzymałość i uniwersalność, a do tego szeroki wybór – tak w kilku słowach można opisać słoiki plastikowe, które doskonale sprawdzają się w przypadku produktów spożywczych, kosmetyków i wiele innych. Wprowadź je do swojej oferty i korzystaj z ich zalet.

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%