Zamknij
REKLAMA

Zainwestuj ok. 5 tys. zł i poprowadź swój sklep w Szymanowie

11:48, 21.04.2023 materiał promocyjny Aktualizacja: 09:34, 24.04.2023
Skomentuj

Jeśli szukasz sprawdzonego przez innych biznesu, w który nie musisz dużo zainwestować i możesz poprowadzić go przy wsparciu partnera - mamy dla Ciebie podpowiedź. Sklepami Żabka w całej Polsce, w tym w wielu małych miejscowościach, zarządza już ponad 8000 franczyzobiorców. Możesz do nich dołączyć i uruchomić swoją placówkę pod znanym szyldem w Szymanowie lub okolicy – przy wkładzie własnym wynoszącym jedynie ok. 5 tys. zł. Sieć wynajmie dla Ciebie lokal, wyposaży go, zatowarowuje i gwarantuje dostawy do sklepu. Zyskasz dodatkowo dostęp do platformy szkoleniowej, wielowymiarowe wsparcie i możliwość korzystania z blisko 25-letniego doświadczenia w sektorze handlu. Dowiedz się więcej.

- Od dawna ciekawiła mnie perspektywa rozpoczęcia współpracy z Żabką. Doceniam przyjazną politykę firmy i jej zasady kładące nacisk na budowanie relacji z klientem. Mam blisko 30-letnie doświadczenie handlowe i odkąd pamiętam sieć Żabka zawsze się wyróżniała na tle inny. Mnie samą do sklepów przyciągały korzystne oferty oraz częste promocje. Od samego rozpoczęcia procesu rekrutacji mogłam liczyć na kompleksową pomoc sieci oraz na przekazanie merytorycznej wiedzy dotyczącej możliwości rozwoju oraz prowadzenia sklepu. Mam dostęp do bazy wiedzy oraz wskazówek, dzięki czemu zarówno ja, jak i moi pracownicy mamy pod ręką zestaw ze wszystkimi informacjami - podkreśla Malwina Łazicka, franczyzobiorczyni z Błonia.

Z franczyzą zyskujesz wiele!

Nowi franczyzobiorcy Żabki otrzymują od sieci gotowy do prowadzenia sklep w lokalizacji dobranej pod kątem m.in. rentowności i perspektyw rozwoju. Placówka od samego początku wyposażona jest w niezbędny sprzęt, np. lodówki czy kawomat, a także meble i monitoring, a następnie zostaje zatowarowana.

Sieć franczyzowa Żabka oferuje wszystkim działającym pod jej szyldem przedsiębiorcom wielorakie wsparcie. Mogą liczyć na dostęp do blisko 25-letniego doświadczenia, pakietu rozbudowanych szkoleń, pełnego zaplecza logistycznego, w tym dostaw do sklepów czy pomocy serwisowej w przypadku usterek lub awarii sprzętu. Żabka udostępnia im również szereg nowoczesnych narzędzi, w tym m.in. aplikację Cyberstore umożliwiającą zdalne zarządzanie placówkami, składanie zamówień czy wyciąganie raportów sprzedażowych, przy użyciu smartfona. Sieć regularnie wprowadza dla nich też dodatkowe benefity – wśród aktualnych jest ubezpieczenie zdrowotne czy karta sportowa.

Franczyzobiorcy, dzięki wsparciu sieci, mają możliwość na stały rozwój, także finansowy. Pomiędzy kwietniem a czerwcem 2022 r. w skali kraju ponad 77% z nich osiągnęło miesięczny przychód w wysokości co najmniej 22 tys. zł lub więcej. Co ważne, aby zabezpieczyć swój biznes mogą korzystać z unikatowego na rynku, zbiorowego ubezpieczenia tzw. “Polisy na biznes”, która chroni ich przed ewentualną porażką ich działalności.

Jak otworzyć sklep franczyzowy?

Każda osoba chcąca rozpocząć współpracę z siecią franczyzową Żabka, musi przejść proces rekrutacji, na który składają się m.in. spotkania z przedstawicielami firmy oraz szkolenia w sklepie trenerskim. Dodatkowym wymogiem jest rejestracja w CEIDG własnej jednoosobowej działalności gospodarczej. Franczyzobiorcy Żabki, tak jak wszyscy przedsiębiorcy w Polsce, mają bowiem obowiązek zadbać o kwestie związane z zatrudnieniem pracowników, a także te dotyczące odprowadzania składek ZUS czy opłacania podatków. Przy rekrutacji dla sieci znaczenie ma również motywacja, przedsiębiorcza postawa kandydata czy umiejętność nawiązywania przez niego relacji. Wkład własny, by rozpocząć działalność wynosi zaledwie ok. 5 tys. zł i wydatkowany jest na zakup kasy fiskalnej i koncesji (refundowana po 3 miesiącach współpracy).

- Mijają trzy miesiące, odkąd współpracuję z Żabką i śmiało mogę przyznać, że jestem zadowolona. W sklepie jestem codziennie, uważam, że jego nieustanne doglądanie jest warunkiem koniecznym, chcąc stworzyć stabilny i prężnie rozwijający się biznes. Nie wyobrażam sobie ograniczenia swoich godzin pracy do minimum - celem sklepu jest odpowiadanie na potrzeby klientów, a spełnić to można jedynie czynnie angażując się w życie firmy. Prowadzenie własnej placówki pod szyldem Żabki sprawia mi satysfakcję, a widoczny jego rozwój motywuje mnie do osiągania kolejnych sukcesów - zaznacza Malwina Łazicka.

Więcej informacji o franczyzie z Żabką znajdziesz na: https://www.zabka.pl/franczyza

 

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(3)

........

3 0

Franczyza z płaza to współczesne niewolnictwo. 07:28, 25.04.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kakkakakakkaka

4 0

może niech napiszą o tym ,że po 2 latach jak się skończy ochrona za wszystko co straci ważność płaci najemca 08:58, 26.04.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

.?.?.?.?.?.?

1 0

22 000 przychodu za pracę. 7 dni w tygodniu od około 5:30 do około 0:00. Brak urlopu, nie można zachorować, odpowiedzialność za towar, pracowników. Częste kontrole kończące się karami finansowymi. I teraz z 22 000 trzeba odliczyć pensję pracownika,ZUS, podstawowe rachunki itp. Potem podatek dochodowy i zostaje nam tyle co magazynierowi z udt zatrudnionemu na etacie.
Złoty biznes. 🤣🤣🤣 07:45, 28.04.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%