Zamknij
REKLAMA

Profesjonalne strzyżenie, czyli jakie?

10:19, 01.03.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 10:19, 01.03.2023
freepik.com freepik.com

Podcięcie końcówek, a może i zmiana fryzury – bez względu na poziom skomplikowania strzyżenie fryzjerskie to trudna sztuka i wykonane profesjonalnie wcale nie jest tak oczywiste, jak wielu osobom się wydaje. Sprawdźmy więc, czym charakteryzuje się profesjonalna usługa strzyżenia w dobrym salonie!

Rozmowa ze stylistą

Podstawą każdej wizyty w salonie fryzjerskim powinna być szczegółowa rozmowa z fryzjerem, podczas której nie tylko my mówimy o naszych oczekiwaniach, ale przede wszystkim specjalista proponuje nam rozwiązanie optymalne dopasowane do naszej urody, możliwości i potrzeb! Taki wywiad powinien być kluczowym elementem każdej wizyty w salonie, bez względu na to jak wiele znamy się z naszym fryzjerem!

Dobór koloryzacji do typu urody

Farbowanie włosów, niby banalna rzecz, ale wykonana dobrze jest rzadkością. Dobrze dobrana koloryzacja to nie tylko wybór ładnego koloru z palety producenta. To przede wszystkim dobranie pasującego nam koloru głównego i pobocznych tonów, które pomogą wykonać koloryzację 3d. Co więcej o profesjonalizmie salonu świadczy także mnogość dostępnych metod koloryzacji i oczywiście jej efekt końcowy. Dobrze wykonane farbowanie, jak to dostępne w https://mazfryzjerki.com/ powinno przede wszystkim dodawać urody i powodować efekt wow dzięki swojej idealnej naturalności wykonania.

Zrelaksowany Klient to podstawa

Ile razy spotkaliście się z mechanicznym podejściem stylisty? Podczas mycia włosów, zabiegów regeneracyjnych, głowa lata na boki, a wy zamiast poczuć się komfortowo skupialiście się na tym co się wokół was dzieje? To właśnie wyróżnia profesjonalne podejście do strzyżenia i innych zabiegów pielęgnacyjnych. W dobrym salonie wszystko co dzieje się wokół Klienta jest subtelne, delikatne, aby podczas zabiegu czuł się on zrelaksowany i spokojny. Jest to szczególnie ważne, gdy chodzi o usługę https://mazfryzjerki.com/strzyzenie-damskie/. Pamiętajmy profesjonalna obsługa to usługa premium, a nie mechaniczne i sztampowe kroczenie przez proces.

Modelowanie – jako wykończenie dla dobrego strzyżenia

Po dobrze wykonanym strzyżeniu fryzjer powinien dokładnie i powoli wymodelować fryzurę, aby ta prezentowała się jak najlepiej. Co więcej podczas tej procedury powinien podpowiedzieć Klientowi, jak sprawić, aby sprawnie i bez problemu udało nam się powtórzyć ten efekt w domu. W wielu miejscach, gdzie strzyżenie Klienta odbywa się wręcz taśmowo fryzjer pyta, czy ma w ogóle układać fryzurę czy tylko wysuszyć włosy. To wyróżnia profesjonalną usługę od mechanicznego podejścia do procesu, gdzie po wyjściu z gabinetu Klient zostaje pozostawiony sam sobie. 

(art. sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%