Zamknij
REKLAMA

Ćwiczenie na spalenie tłuszczu z brzucha da lepszy efekt dzięki treningowi EMS

00.00, 31.12.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 11.40, 05.01.2023
Freepik

Brzuch to jeden z najbardziej newralgicznych elementów sylwetki człowieka. Wiele osób próbuje walczyć z oponką oraz zbyt dużym obwodem pasa i bioder. Warto poznać skuteczne sposoby, aby walka przyniosła lepsze rezultaty. Jednym z nich jest ćwiczenie na spalenie tłuszczu z brzucha, które przyniesie lepsze efekty dzięki skutecznej metodzie elektrostymulacji mięśni. Skuteczność treningu EMS możesz zweryfikować, korzystając z próbnej sesji w jednym z 20 studiów sieci siłowni BodyTec20+.

Domowe ćwiczenie na spalenie tłuszczu z brzucha

Zanim zaczniesz ćwiczenie na spalenie tłuszczu z brzucha, trzeba jasno powiedzieć, że nie istnieje prosta metoda, aby osiągnąć stawiany sobie cel. Chociaż wiele osób chciałoby, aby ćwiczenie na spalenie tłuszczu z brzucha przynosiło ekspresowy i trwały efekt, magia nie istnieje. Aby poprawić sylwetkę i kondycję organizmu trzeba ćwiczyć, ale również zmienić styl życia. Jeżeli codziennie po ośmiu godzinach pracy przy biurku siadasz na kanapie i przez kilka godzin oglądasz powtórki seriali, to gdy tylko osiągniesz wymarzoną sylwetkę i przestaniesz wykonywać ćwiczenie na spalenie tłuszczu z brzucha, problem powróci. Dlatego zamiast decydować się na ćwiczenie na spalenie tłuszczu z brzucha do czasu uzyskania wymarzonej sylwetki, warto zaryzykować i wprowadzić zmiany do stylu życia. Mogą one dotyczyć sposobu odżywiania, ale powinny uwzględniać także drobne ćwiczenia, które możesz wykonywać w domu.

Jakie ćwiczenie na spalenie tłuszczu z brzucha nie wymaga specjalistycznego sprzętu? To z pewnością szybki marsz, który możesz realizować zarówno na domowej bieżni, jak i na świeżym powietrzu. Świetne, choć mocno niedoceniane ćwiczenie na spalenie tłuszczu z brzucha to... wchodzenie i schodzenie po schodach. A zatem wystarczy, że zamiast windy wybierzesz schody i już wzbogaciłeś swój dzień o krótką aktywność. Możesz też zdecydować się na jazdę na rowerze lub rowerku stacjonarnym albo robić pompki. Pamiętaj o tym, by trening zawsze poprzedzić rozgrzewką i nie przesadzić z jego długością – zbyt wymagający trening po długiej przerwie może przynieść więcej szkody niż pożytku i dodatkowo zniechęcić Cię do dalszych ćwiczeń.

Efekty, jakie daje ćwiczenie na spalenie tłuszczu z brzucha, wzmocnij treningiem EMS

Jeżeli nie jesteś fanem aktywności fizycznej i nie lubisz czekać na efekty, albo nie masz czasu, żeby wdrożyć do codzienności ćwiczenie na spalenie tłuszczu z brzucha, skorzystaj z ciekawych możliwości, które daje elektrostymulacja mięśni. Trening EMS to nowoczesna metoda, która pozwala na osiągnięcie lepszych rezultatów w znacznie krótszym czasie. Prekursorem treningu EMS w Polsce jest sieć siłowni BodyTec20+, obecna ze swoimi 20 placówkami w 6 miastach: Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Pabianicach, Częstochowie i Łodzi.

Trening EMS może stanowić znakomite wsparcie, jeżeli chcesz poświęcić czas na ćwiczenie na spalenie tłuszczu z brzucha. Jedna, zaledwie 20-minutowa sesja EMS potrafi przynieść efekty zbliżone do 3 godzin pracy na klasycznej siłowni. Sprawdź trening próbny w BodyTec20+ i przekonaj się, że to doskonałe rozwiązanie.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%