Zamknij
REKLAMA

Motocykle trójkołowe - dlaczego warto zacząć z nimi przygodę i jaki trójkołowiec wybrać?

13:40, 27.06.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10:23, 28.06.2022

Motocykle trójkołowe już od kilku lat stają się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego, oferują niepowtarzalne wrażenia i dawkę adrenaliny, kiedy tego potrzebujemy. Doskonale sprawdzają się podczas jazdy zarówno miejskiej, jak i turystycznej. A dodatkowo, aby nimi jeździć, nie trzeba posiadać specjalnego prawa jazdy na motor. Sprawdź, jakie są zalety trójkołowców i jaki model wybrać.

Motocykle trójkołowe - niezapomniane wrażenia na trzech kołach

Motocykle trójkołowe stworzone są dla każdego, kto lubi komfortową i swobodną jazdę na motocyklu. Trójkołowce oferują zupełnie nową jakość jazdy i rozrywki. To właściwie inny wymiar podróżowania - gwarantujący komfort i wygodę. W porównaniu z motorami dwukołowymi, jazda nimi jest o wiele mniej męcząca. Pozwala skupić się na przyjemności, przygodzie i adrenalinie.

Dlaczego warto jeździć na motocyklu trójkołowym? Po pierwsze jest on niezwykle prosty w użytkowaniu. Łatwa intuicyjna obsługa przekłada się na duży komfort jazdy. Dodatkowo, jeśli posiadamy prawo jazdy kategorii B, nie trzeba żadnych dodatkowych uprawnień, aby kierować motocyklem trójkołowym. Zupełnie inaczej jest w przypadku motocykla dwukołowego - wówczas wymagane jest zrobienie kursu oraz zdanie egzaminu na prawo jazdy kategorii A.

Motocykle trójkołowe Can Am On Road 

Na rynku jest wiele dostępnych motocykli trójkołowych. Niestety nie wszystkie gwarantują komfort jazdy, doskonałe osiągi i atrakcyjny design. Jeśli te aspekty są dla Ciebie ważne, postaw na markę Can Am On Road.

W swojej ofercie ma ona dwa modele: Can Am Ryker oraz Can Am Spyder. Pierwszy z wymienionych to motocykl, który oferuje świetną zabawę i rozbudza apetyt na prawdziwą przygodę. Jest łatwy w prowadzeniu, ma niewymagający obsługi układ napędowy oraz automatyczną skrzynię biegów “twist and go”, a także system stabilizacji pojazdu. Silniki o znakomitych osiągach dostępne są w pojemnościach 600 oraz 900 cm3.

Can Am Spyder to motocykl o odważnej masywnej budowie. Oferuje bezpieczną i stabilną jazdę, ma dużą przestrzeń bagażową. Wyposażono go w niezwykle wydajny silnik o pojemności 1300 cm3, półautomatyczną skrzynię biegów, system stabilizacji pojazdu. Dzięki specjalnie opracowanemu systemowi oświetlenia jest doskonale widoczny na drodze. Przy wyżej wymienionych udogodnieniach i zastosowanych innowacjach technologicznych, zapewnia niezwykły komfort jazdy dzięki systemowi indywidualnego dopasowania UFit.

Can Am On Road to motocykle trójkołowe, dzięki którym odkryjesz na nowo przyjemność z jazdy i świetnej zabawy!

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%