Tuż przed północą 25 lutego br. w miejscowości Kamion, gmina Młodzieszyn, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem siodłowym z naczepą śmierć na miejscu poniosły dwie osoby. W związku z czynnościami prowadzonymi przez policję i prokuraturę Droga Krajowa nr 50 była zablokowana przez kilka godzin.
O szczegółach wypadku mówi oficer prasowy KP PSP Sochaczew Rafał Krupa.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Audi A6 z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał wprost pod koła nadjeżdżającego ciągnika marki Scania. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 42-letni kierujący Audi mężczyzna oraz 64-letnia pasażerka tego samochodu. 27-letni kierowca ciągnika był trzeźwy. Pojazdy zostały usunięte procesowo. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Sochaczew – mówi Agnieszka Dzik z sochaczewskiej komendy policji.
0 0
Pilnie proszę o kontakt ze mną rodziny osób tragicznie zmarłych w tym wypadku oraz osoby które ucierpiały. Chciałabym przekazać pewne informacje dla państwa. Kontakt e -mail: [email protected]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz