Zamknij

Psycholog

Miejsce pracy: Zamkowa 4a, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Sporządzanie opinii psychologicznych dla uczestników ŚDS (wstępnych, po okresie adaptacji, aktualizacyjnych), prowadzenie indywidualnych konsultacji i porad dla uczestników, prowadzenie treningów interpersonalnych z uczestnikami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.25
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 0.1
Data rozpoczęcia: 27.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Psychologia
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane 3 m-czne doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Środowiskowy Dom Samopomocy
      Adres: Zamkowa 4a, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Adrian Kamiński
      Numer telefonu: 46 863 55 80
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Sporządzanie opinii psychologicznych dla uczestników ŚDS (wstępnych, po okresie adaptacji, aktualizacyjnych), prowadzenie indywidualnych konsultacji i porad dla uczestników, prowadzenie treningów interpersonalnych z uczestnikami
      StPr/24/0512
      wynagrodzenie od od 1 250 PLN

      Naprawa pojazdów samochodowych (autobusy, samochody ciężarowe).
      StPr/24/0513
      wynagrodzenie od od 30,12 PLN

      Prowadzenie autobusu komunikacji miejskiej według określonego rozkładu, przewóz pasażerów, zatrzymywanie się na wyznazhonych przystankach, sprawdzanie wyglądu wewnętrznego i zewnętrznego wozu, utrzymywanie w należytej czystości pojazdów, boksów garażowych, wypełnianie kart drogowych, rozliczanie się z pobranego paliwa.
      StPr/24/0514
      wynagrodzenie od od 37,7 PLN

      Kontrolowanie wnoszenia opłat za czas parkowania pojazdów, sprawdzanie ważności biletów parkingowych i abonamentów, wystawianie zawiadomień o nie uiszczeniu opłat za parkowanie,naprawianie prostych bieżących usterek.
      StPr/24/0515
      wynagrodzenie od od 4 515 PLN

      - prowadzenie czynności związanych ze Strefą Płatnego Parkowania - Wystawianie upomnień dotyczących opłat dodatkowych - prowadzenie rejestru tytułów wykonawczych - opracowywanie zestawień i informacji Strefy Płatnego Parkowania - sporządzanie wezwań do zapłaty w zakresie opłat dodatkowych za jazdę bez ważnego biletu - kontakt z Urzędem Skarbowym oraz przygotowywanie zgłoszeń na policję w sprawie wykroczeń bez ważnego biletu - inne czynności zlecone przez przełożonego
      StPr/24/0516
      wynagrodzenie od od 4 980 PLN

      WYKONYWANIE CZYNNOŚCI ZLECONYCH PRZEZ KUCHARZA WIETNAMSKIEGO :TJ.MYCIE,OBIERANIE,KROJENIE,SIEKANIE WARZYW I OWOCÓW,WSTĘPNA OBRÓBKA MIĘSA,PRZYGOTOWYWANIE WYWARÓW DO ZUP,ZWIJANIE SAJGONEK,W RAZIE POTRZEBY POMOC W WYDAWANIU DAŃ
      StPr/24/0506
      wynagrodzenie od od 4 440 PLN

      Wykonywanie prac w zakresie robót elektrycznych.
      StPr/24/0505
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      Obsługiwanie odkurzaczy, froterek, pranie dywanów, mechaniczne czyszczenie powierzchni, ścieranie kurzy, mycie ścian, kafelków, okien. Utrzymanie porządku przed wejściem do budynku.
      StPr/24/0478
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Sporządzanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczno-jakościową zwiazaną z procesem montażu, spawania; zlecanie i wykonywanie badań nieniszczących; odbiór jakościowy materiałów,prefabrykacji konstrukcji stalowych i rurociągów wraz z wykonaniem i kompletowaniem dokumentacji odbiorowej; współpraca z kadrą zarządzającą oraz przedstawicielami klientów (UDT, SUR, ZDT)
      StPr/24/0491
      wynagrodzenie od od 7 000 PLN

      - udostępnienie zbiorów - praca z dziećmi
      StPr/24/0493