Zamknij
REKLAMA

49-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką

08:20, 14.01.2022 | KPP Sochaczew
Skomentuj foto poglądowe
REKLAMA

Policjanci zatrzymali 49 – letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego, który jest podejrzany o stosowanie przemocy wobec swojej 79 – letniej matki. Mężczyzna usłyszał już zarzut znęcania się nad członkiem rodziny. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji, nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który według zgłoszenia, stosował przemoc fizyczna i psychiczną wobec swojej 79 – letniej matki. W chwili podjęcia interwencji 49 – latek był trzeźwy, lecz policjanci osadzili go w policyjnym areszcie, by zapewnić bezpieczeństwo pokrzywdzonej. W tym czasie przyjęto też zawiadomienie o przestępstwie.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie 49 – latek usłyszał zarzut znęcania nad członkiem rodziny. Podejrzany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie postanowiono zastosować wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej.

Przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

HubHub

3 0

Jeśli zarzuty się potwierdzą powinno się go powiesic 19:20, 14.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
0%